Valmieras Ziņas

Valmieras integrētajā bibliotēkā darina Lieldienu dekorus

Šodien Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicināja uz pasākumu “Gatavojamies Lieldienām”, kurā bērni un pieaugušie varēja veidot Lieldienu dekorus un dāvaniņas no dažādām meža veltēm – čiekuriem, žagariem, sūnām.

Radošās darbnīcas Bērnu apkalpošanas nodaļa rīkoja sadarbībā ar Vidzemes Augstskolas galveno bibliotekāri Ingu Grāveli. Pirmais šāda veida pasākums tika organizēts pagājušā gadā pirms Lieldienām. Pēc tam bērni un viņu vecāki bija aicināti piedalīties Ziemassvētku dekoru meistardarbnīcās.

Ideja par radošājam darbnīcām bibliotēkā I. Grāvelei radusies, studējot augstskolā.

“Apgūstot bibliotēkzinātni, viens no priekšmetiem ir bērnu pasākumu organizēšana bibliotēkā. Kopā ar studiju biedriem biju izveidojusi scenāriju pasākumam, kas veltīts zaķiem. Ierosināju kolēģiem bērnu bibliotēkā šo scenāriju izmēģināt, sarīkojot reālu pasākumu. Tā, kā esmu arī apguvusi floristiku, nolēmu abas lietas apvienot. Kolēģiem šī ideja patika, un tā tapa pirmie divi pasākumi – ģimeņu rīts un radošās darbnīcas skolas brīvlaikā, kas guva lielu atsaucību. Pēc tam sarīkojām arī darbnīcas Ziemassvētkos. Īpaši priecājamies, ka radošās darbnīcas apmeklē ģimenes, jo ir ļoti svarīgi, lai bērni darbotos kopā ar vecākiem, pavadot brīvo laiku. Mums ir iecere līdzīgu pasākumu organizēt arī pirms Jāņiem,” pastāstīja Inga Grāvele.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri