Valmieras Ziņas

Valmieras integrētajā bibliotēkā darina Lieldienu dekorus

Lasīšanas laiks: < 1 min

Šodien Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicināja uz pasākumu “Gatavojamies Lieldienām”, kurā bērni un pieaugušie varēja veidot Lieldienu dekorus un dāvaniņas no dažādām meža veltēm – čiekuriem, žagariem, sūnām.

Radošās darbnīcas Bērnu apkalpošanas nodaļa rīkoja sadarbībā ar Vidzemes Augstskolas galveno bibliotekāri Ingu Grāveli. Pirmais šāda veida pasākums tika organizēts pagājušā gadā pirms Lieldienām. Pēc tam bērni un viņu vecāki bija aicināti piedalīties Ziemassvētku dekoru meistardarbnīcās.

Ideja par radošājam darbnīcām bibliotēkā I. Grāvelei radusies, studējot augstskolā.

“Apgūstot bibliotēkzinātni, viens no priekšmetiem ir bērnu pasākumu organizēšana bibliotēkā. Kopā ar studiju biedriem biju izveidojusi scenāriju pasākumam, kas veltīts zaķiem. Ierosināju kolēģiem bērnu bibliotēkā šo scenāriju izmēģināt, sarīkojot reālu pasākumu. Tā, kā esmu arī apguvusi floristiku, nolēmu abas lietas apvienot. Kolēģiem šī ideja patika, un tā tapa pirmie divi pasākumi – ģimeņu rīts un radošās darbnīcas skolas brīvlaikā, kas guva lielu atsaucību. Pēc tam sarīkojām arī darbnīcas Ziemassvētkos. Īpaši priecājamies, ka radošās darbnīcas apmeklē ģimenes, jo ir ļoti svarīgi, lai bērni darbotos kopā ar vecākiem, pavadot brīvo laiku. Mums ir iecere līdzīgu pasākumu organizēt arī pirms Jāņiem,” pastāstīja Inga Grāvele.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri