Valmieras Ziņas

Valmieras iedzīvotāju novēlējumi Latvijai dzimšanas dienā

Šodien tiek atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena, tāpēc “Valmieras Ziņas” devās ielās uzzināt, ko iedzīvotāji novēl Latvijai dzimšanas dienā un kā viņi svinēs šos svētkus.

Juta: Mans aicinājums Latvijas iedzīvotājiem ir pašiem sev uzdot jautājumu :”Ko mēs katrs pats varam dot dzimtenei, nevis ko dzimtene var dot mums?”. Es Latvijas dzimšanas dienu atzīmēju ar permanenta tetovējuma radīšanu uz sevis, droši varu teikt, ka esmu īsta patriote un Latvijas svētkus svinu katru dienu.

 

 

 

 

Egita: Lai Latvija ir tikpat stipra, kā dienā, kad tika proklamēta tās neatkarība. Novēlu tai būt brīvai mūžīgi! Svētkus svinēšu, aizdedzinot svecīti un pieminot Latviju.

 

 

 

 

Dace: Novēlu Latvijai saules mūžu! Vēlētos, lai mēs būtu lepni par savu valsti, kurā dzīvojam, lai katrs izdarītu tik daudz valsts labklājības labā, cik mēs tiešām varam izdarīt. Kā arī novēlu saglabāt sevī to pozitīvo ticību, ka ir labi, būs labi un kļūs vēl labāk. Svētkus svinēšu kopā ar ģimeni, pie svētku galda, kā arī kopā ar pārējiem valmieriešiem, liekot spēka zīmes, iededzot svecītes ar vislabākajiem novēlējumiem Latvijai jubilejā!

 

 

Alvis: Latvijai novēlu ilgu un laimīgu mūžu! Šie svētki mūsu ģimenē ir dubultsvētki, jo tētim ir vārda diena, tāpēc aizvadīsim tos ģimenes lokā, pie svētku galda, patriotiskā gaisotnē. 

 

 

 

 

Klāvs: Biju aizgājis uz lekciju „Ieraksti vēsturē: Valmieras pašvaldību vadītāji (1922.-1934.) Valmieras Tūrisma informācijas centrā. Šajā lekcijā stāstīja ļoti labus piemērus, kāda bija tā laika valdība, ar kādām metodēm tika panākti vēlamie rezultāti. Novēlu valdībai būt tikpat ātri reaģējošai, tikpat mērķtiecīgai, kvalitatīvai, kā arī rīkoties tā, lai apmierināti būtu visi. Šodien noteikti došos uz pasākumu Valmieras pilsētas centrā, aizdedzināšu svecīti gan tur, gan arī savā mājā un izbaudīšu šo skaisto dienu.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri