Valmieras Ziņas

Valmieras iedzīvotāju novēlējumi Latvijai dzimšanas dienā

Šodien tiek atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena, tāpēc “Valmieras Ziņas” devās ielās uzzināt, ko iedzīvotāji novēl Latvijai dzimšanas dienā un kā viņi svinēs šos svētkus.

Juta: Mans aicinājums Latvijas iedzīvotājiem ir pašiem sev uzdot jautājumu :”Ko mēs katrs pats varam dot dzimtenei, nevis ko dzimtene var dot mums?”. Es Latvijas dzimšanas dienu atzīmēju ar permanenta tetovējuma radīšanu uz sevis, droši varu teikt, ka esmu īsta patriote un Latvijas svētkus svinu katru dienu.

 

 

 

 

Egita: Lai Latvija ir tikpat stipra, kā dienā, kad tika proklamēta tās neatkarība. Novēlu tai būt brīvai mūžīgi! Svētkus svinēšu, aizdedzinot svecīti un pieminot Latviju.

 

 

 

 

Dace: Novēlu Latvijai saules mūžu! Vēlētos, lai mēs būtu lepni par savu valsti, kurā dzīvojam, lai katrs izdarītu tik daudz valsts labklājības labā, cik mēs tiešām varam izdarīt. Kā arī novēlu saglabāt sevī to pozitīvo ticību, ka ir labi, būs labi un kļūs vēl labāk. Svētkus svinēšu kopā ar ģimeni, pie svētku galda, kā arī kopā ar pārējiem valmieriešiem, liekot spēka zīmes, iededzot svecītes ar vislabākajiem novēlējumiem Latvijai jubilejā!

 

 

Alvis: Latvijai novēlu ilgu un laimīgu mūžu! Šie svētki mūsu ģimenē ir dubultsvētki, jo tētim ir vārda diena, tāpēc aizvadīsim tos ģimenes lokā, pie svētku galda, patriotiskā gaisotnē. 

 

 

 

 

Klāvs: Biju aizgājis uz lekciju „Ieraksti vēsturē: Valmieras pašvaldību vadītāji (1922.-1934.) Valmieras Tūrisma informācijas centrā. Šajā lekcijā stāstīja ļoti labus piemērus, kāda bija tā laika valdība, ar kādām metodēm tika panākti vēlamie rezultāti. Novēlu valdībai būt tikpat ātri reaģējošai, tikpat mērķtiecīgai, kvalitatīvai, kā arī rīkoties tā, lai apmierināti būtu visi. Šodien noteikti došos uz pasākumu Valmieras pilsētas centrā, aizdedzināšu svecīti gan tur, gan arī savā mājā un izbaudīšu šo skaisto dienu.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri