“Valmieras HK/BSS/ViA” cieš neveiksmi pret Mārupi

Svētdien, 29.oktobrī, “Valmieras HK/BSS/ViA” aizvadīja savu pēdējo spēli oktobrī, uzņemot viesu komandu “Mārupe”. Diemžēl nācās piedzīvot zaudējumu, piekāpjoties pretiniekiem ar rezultātu 1:4. Vienīgos vārtus valmieriešu labā guva Mikus Ozols.

Spēles 1. trešdaļa iesākās ar neveiksmi mājiniekiem. Jau 3. minūtē viesi atklāja spēles rezultātu (0:1), pārspējot “Valmieras HK/BSS/ViA” vārtsargu Markusu Žukovski. Septiņpadsmit sekundes vēlāk “Mārupe” nopelnīja noraidījumu, tādējādi ļaujot vadību pārņemt mājiniekiem. Spēles septītajā minūtē arī “Valmieras HK/BSS/ViA” guva pirmos un savus vienīgos vārtus šajā spēlē. Pēc Zundes un Megņa piespēlēm izlīdzināt rezultātu izdevās Mikum Ozolam (1:1). Atlikušajā perioda daļā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, taču spēles rezultāts palika nemainīgs.

Otrais periods valmieriešiem bija grūtākais visā spēlē. Neizdevās nostabilizēties pretinieku aizsardzības zonā un spēle mazākumā veicināja vārtu gūšanu pretiniekiem. 2. perioda trešajā minūtē viesi skaitliskajā vairākumā guva otros vārtus, viena spēlētāja pārsvaru izmantojot vien desmit sekundes, tādējādi izvirzoties vadībā ar rezultātu 1:2. 2. periodā, kad bija nospēlētas piecas minūtes, pēc neveiksmīgas Valmieras spēlētāja klupināšanas savainojumu guva “Mārupes” aizsargs Jorens Graugs, kurš pēc tam tika nogādāts slimnīcā. Nepilnu pus minūti pēc šīs situācijas viesi nopelnīja vēl vienu noraidījumu, kā rezultātā “Valmieras HK/BSS/ViA” tika dota iespēja pusotru minūti spēlēt lielajā skaitliskajā vairākumā (3 pret 5), taču tas spēli vairākumā valmieriešiem neuzlaboja. Pašā spēles vidusdaļā par klupināšanu nopelnītais Gaisiņa pārkāpums nostādīja valmieriešus grūtā situācijā, no kuras izkļūt bez vārtu zaudējuma diemžēl neizdevās. Pēcāk “Mārupe” guva vēl vienus vārtus, dubultojot pārsvaru – 1:3. Trīs minūtes vēlāk viesi vēlreiz pārspēja valmieriešu vārtu mūri, kas ļāva justies droši, jo rezultāta starpība bija jau +3 “Mārupes” labā.

Trešajā periodā valmierieši spēlēja stabili, neļaujot pretiniekiem gūt nevienus vārtus, bet lielāko perioda daļu aizvadot savā aizsardzības zonā. Abu komandu spēlētāji bija daudz disciplinētāki, vien reizi apmainoties ar divu minūšu no raidījumiem. Spēles rezultāts nemainījās, sarūgtinot “Valmieras HK/BSS/ViA” spēlētājus un sanākušos atbalstītājus.

Paldies skatītājiem par atbalstu! Nākamo spēli “Valmieras HK/BSS/ViA” aizvadīs izbraukumā pret Daugavpils/LDZ CARGO.

Valmieras HK/BSS/ViA – Mārupe 1:4 (1:1, 0:3, 0:0)
Vārti: 02:02 Skuša (Batraks, Roze) 0:1, 06:14 Ozols (Zunde, Megnis) 1:1, 22:29 Maslovskis (Mežaraups, Brakšs) 1:2, 30:42 Roze (Sprukts) 1:3, 33:27 Zantmans (Sprukts) 1:4.
Vārtsargi: Markuss Žukovskis – Toms Broks