“Valmieras HK/BSS/ViA” notur pārsvaru un izcīna svarīgu uzvaru pret “Pārdaugava”

Svētdienas pēcpusdienā “Valmieras HK/BSS/ViA” noslēdza mājas spēļu sēriju, uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus cīnoties ar viesiem no Rīgas – “Pārdaugava” komandu. Sīvā cīņā valmieriešiem izdevās noturēt pārsvaru uz rezultāta tablo, spēlei noslēdzoties ar uzvaru pamatlaikā – 3:2. Vārtus Valmieras komandas labā guva Aleksejs Jakovļevs, Rūdolfs Oto Lapsa un Eduards Ozoliņš. Atzīstamu sniegumu vārtos demonstrēja Markuss Žukovskis, vairākkārt bīstamos momentos glābjot komandu no vārtu zaudējuma.

Spēle pirmajā periodā lielākoties ritēja pie abu komandu sargātajiem vārtiem, un rezultātu ietekmēja meistarība un spēle aizsardzībā, kur pārāka bija “Valmieras HK/BSS/ViA” komanda. Perioda 7. minūtē par spēles laika vilcināšanu uz noraidīto soliņa devās Žuļevs no “Pārdaugavas” komandas, un šo situāciju izmantot steidza valmierieši – pēc Žagariņa piespēles ātru metienu vārtos raidīja Jakovļevs, panākot 1:0. Tuvojoties perioda otrajai pusei, pārsvaru palielināt izdevās Lapsam, kurš veiksmīgi pēc Kristofera Kariņa metiena uztvēra atlēkušo ripu un, paceļot to vārtsargam virs kājsarga, raidīja vārtos (2:0).

Par apjukumu uz laukuma un brīžiem saraustīto spēli liecināja otrajā periodā nopelnītie pārkāpumi – vienreiz misēkli piedzīvoja viesu komanda, veicot nomaiņu, kā rezultātā tika pārkāpts atļautais spēlētāju skaits uz laukuma, bet perioda otrajā pusē minūtes laikā par spēles vilcināšanu sodu nopelnīja abu komandu pirmie numuri – vārtsargi Žukovskis un Klekers. Perioda vidusdaļā divu minūšu noraidījumu par spēles vilcināšanu devās izciest arī Dāvis Mencis. Šis mazākums deva iespēju viesiem uz īsu brīdi iegūt spēles grožus savās rokās, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam – 2:1.

46. minūtē ar kārtējo neveiksmi saskārās “Pārdaugava” komanda, kas, spēlējot mazākumā, nopelnīja vēl vienu sodu, tādējādi ļaujot mājiniekiem pus minūti uz laukuma aizvadīt, spēlējot 3 pret 5. Lai arī skaitlisko vairākumu pēc protokola Valmieras komandai izmantot neizdevās, divas sekundes pēc Žuļeva atgriešanās no noraidīto spēlētāju soliņa, iegūstot atlēkušo ripu pēc Gaisiņa metiena, trešos vārtus  valmieriešu labā guva Eduards Ozoliņš, kuram tie bija pirmie gūtie vārti, spēlējot “Valmieras HK/BSS/ViA” komandā. Tuvojoties perioda beigām, pieauga spriedze – viesi centās kāpināt tempu un spēli novirzīt pie Žukovska sargātajiem vārtiem. Sev situāciju sarežģīja Valmieras spēlētāji, pēdējo piecu minūšu laikā divreiz pārkāpjot noteikumus. 57. minūtē rezultāta starpību otrreiz samazināja viesi, panākot 3:2. Pēdējā minūtē Paula Krūmiņa pārkāpums deva iespēju izlīdzināt rezultātu. Vārtsargs Klekers tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, taču veiksme un cīņa līdz pēdējām sekundēm savā aizsardzības zonā ļāva “Valmieras HK/BSS/ViA” svinēt otro uzvaru pamatlaikā.

Pēcspēles komentāru sniedza uzbrucējs Rūdolfs Oto Lapsa: “Jāatzīst, ka izdevās ļoti maz no tā spēles plāna, kas bija paredzēts. Bija smaga spēle, bet uzvara ir un paliek uzvara. Tas ir galvenais. Domāju, ka veiksmes atslēga šodien bija kopīgā cīņa ar komandu.”

Vērtējot savu sniegumu, R. Lapsa ir konkrēts, sakot, ka pirmo periodu pats esot aizvadījis labi, taču pēdējie divi nebija tik labi, kā būtu vēlējies, netika izpildīti vairāki trenera norādījumi.

Šobrīd “Valmieras HK/BSS/ViA” turnīra tabulā ieņem sesto vietu, par punktu atpaliekot no “Mārupe/AKO” spēlētājiem. Nākamo spēli valmierieši aizvadīs 4. novembrī, dodoties pie “Venta 2002” hokejistiem, pret kuriem sezonas pirmajā savstarpējā cīņā Valmieras komanda piedzīvoja sāpīgu zaudējumu, piekāpjoties ar 1:5. Spēles gaitai seko www.lhf.lv!

Paldies skatītājiem par atbalstu!

Valmieras HK/BSS/ViA – Pārdaugava 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

Vārti: 07:44 Jakovļevs (Žagariņš) 1:0, 15:04 Lapsa (Kariņš, Ozoliņš) 2:0, 34:52 Tiltiņš (Barkāns, Sverdlovs) 2:1, 50:24 Ozoliņš (Gaisiņš) 3:1, 56:30 Šeflands (Kuprijanovs, Ķuzis) 3:2.
Vārtsargi: Markuss Žukovskis – Ēriks Klekers

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu