Valmieras Ziņas

Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra sporta zāles sienā iemūrēta laika kapsula

Lasīšanas laiks: 2 min

Šī gada jūnijā Ministru kabinets apstiprināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izvērtētos augstas gatavības pašvaldību mērķdotāciju investīciju projektus par kopējo summu 37 137 265 eiro apmērā.

Starp šiem projektiem bija arī Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra sporta zāles būvniecības iecere, kas nu jau no ieceres rezultējas reālos būvdarbos. Otrdienas rītā topošās sporta zāles ēkas sienā iemūrēta kapsula ar nākotnes vēstījumu.

Kapsulā ievietota skola avīze, laikraksta “Liesma” numuru, kurā rakstīts par Valmieras Gaujas krasta vidusskolu – attīstības centru, skolas kopbilde no šī mācību gada 1. septembra un vēstījums nākamajām paaudzēm, kurā aprakstīta informācija par skolu, būvniecības procesu un, kurā ietverts arī novēlējums nākotnes skolēniem. Vēstījumu klātesošajiem skolēniem un viesiem nolasīja Jānis Elmārs Liniņš – Valmieras Gaujas krasta vidusskolas skolēns, kurš ar izciliem panākumiem startē spēka trīscīņas sacensībās.

Svarīgo brīdi atklāja Iveta Kļaviņa, Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra direktore:

’’Mūsu mērķis ir dot bērniem iespēju ērti piekļūt un izmantot sporta infrastruktūru, lai skolēni iemīlētu fiziskās aktivitātes. Sportu uzlūkojam ka instrumentu ar kuru nojaukt barjeras un to vietā radīt iespējas bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzības. Sportu uzlūkojam kā iespēju izaugsmei.’’

Skolā top ne tikai jauna sportā zāle, bet tiks izbūvēts arī jauns rotaļu un ārā aktivitāšu laukumu, bruģēti celiņi, ērti soliņi, velo novietnes, āra apgaismojums, kā arī nodalīta skolēnu un piegādes transporta plūsma.

Būvniecībā izmantoti universālā dizaina risinājumi, skolai būs jauna centrālā ieeja, uzbrauktuve pie tās, pacēlājs uz skolas otro stāvu, atbilstošas labierīcības, tādējādi nodrošinot līdzvērtīgas iespējas arī personām ar fiziskās attīstības traucējumiem.

Domāts, protams, būs arī par skolēnu drošību, uzlabota ugunsdrošības sistēma, videonovērošana, ugunsgrēka un trauksmes signalizācijas sistēma, papildus evakuācijas izeja un, kā uzsver skolas direktore – galu galā mūsdienīga infrastruktūra.

Pasākumā piedalījās arī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Valmieras novada Izglītības pārvaldes vadītāja Iveta Pāže, Valmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes būvinženieris Egīls Jansons, teritorijas un pilsētplānošanas nodaļas vecākais arhitekta palīgs Marta Katana, kā arī būvuzņēmēji – SIA “Ekers” valdes loceklis Uldis Bošs un būvdarbu vadītājs Mārtiņš Bošs.

Pasākuma noslēgumā klātesošie tika iepazīstināti ar nupat izbūvēto vingrošanas telpu skolā. Tur skolēniem pieejams ne tikai sporta inventārs, bet arī modernās tehnoloģijas – interaktīvā grīda. Valmierā, kā jau sporta un futbola galvaspilsētā, grīda tika iemēģināta ar futbola spēli, bet ikdienā skolēniem pieejamas dažādas attīstošas un izglītojošas aktivitātes.

Vairāk par Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra būvdarbiem lasi ŠEIT.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri