Valmieras Ziņas

“Valmieras” futbolisti pārtrauc čempiones RFS nezaudēto spēļu sēriju

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras” komanda otrdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas septītās kārtas spēlē viesos ar rezultātu 3:1 (2:0) pārspēja RFS.

Latvijas čempioni RFS futbolisti iepriekšējo reizi virslīgā zaudēja pērnā gada jūnijā, toreiz piekāpjoties valmieriešiem. Pēc tam virslīgā bija 20 nezaudēto spēļu sērija.

Jau spēles ceturtajā minūtē 1:0 panāca “Valmieras” pussargs Daisuke Jokota, japānim saņemot Kamilo Menas piespēli un pēc ieskriešanas soda laukumā raidot bumbu mērķī. Septiņas minūtes vēlāk pēc valmieriešu teicamas saspēles Mena pārvirzīja bumbu uz vārtu priekšu, kur kāju pielika Jokota – 2:0 viesu labā.

Spēles 49.minūtē starp abu komandu futbolistiem izvērsās asa grūstīšanās, bet nedaudz vēlāk RFS pēc Emersona nogāšanas soda laukumā nopelnīja 11 metru soda sitienu. To 53.minūtē izpildīja Petrs Marešs, kurš bija nekļūdīgs.

Turpinājumā bija vēl vairāki savstarpēji konflikti un asi pārkāpumi starp abu komandu futbolistiem. Otrā puslaika vidū vienā no RFS uzbrukumiem Daniels Balodis izsita bumbu no vārtu līnijas, neļaujot savai savulaik pārstāvētajai komandai panākt 2:2.

Pēc vairākām bīstamām epizodēm pie “Valmieras” vārtiem otrā laukumā atkal tika pārbaudīta Vītauta Čerņauska modrība. Tomēr ar spilgtāko epizodi priekšpēdējā desmitminūtē atzīmējās Rihards Matrevics, kurš atsita taisnstūrī lidojošu bumbu pēc Andreja Iliča sitiena.

Valmiera” savu uzvaru nostiprināja pamatlaika pēdējā minūtē, kad Aliuāns Ndojs saņēma Ivana Želizko piespēli pie pie vārtsarga laukuma līnijas, nolika bumbu pa sitienam un raidīja to tīklā – 3:1.

Citā spēlē debitante “Super Nova” savā laukumā Salaspilī spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar “Daugavpili”, kas neizmantoja vairākas iespējas gūt vārtus. “Super Nova” joprojām virslīgā guvusi tikai vienus vārtus un visus trīs punktus nopelnījusi par bezvārtu neizšķirtiem.

Jau ziņots, ka pirms tam otrdien “Liepāja” izbraukumā ar rezultātu 4:1 uzvarēja “Tukums 2000″/”Telms” komandu.

Kārtas noslēgumā trešdien “Metta” savā laukumā uzņems Jūrmalas “Spartaka” futbolistus. Pirmdien “Riga” viesu statusā ar rezultātu 1:0 pārspēja “Auda” komandu.

Turnīra tabulas galvgalī ar septiņās spēlēs gūtiem 19 punktiem ir “Liepāja”, 16 punktus septiņās cīņās guvusi “Riga”, bet tālāk ar 14 punktiem seko RFS un “Valmiera“. Tālāk ar deviņiem punktiem ir “Auda” un “Daugavpils”, četri punkti “Tukums 2000″/”Telms” komandai, “Metta” un “Super Nova” tikušas pie trim punktiem, bet Jūrmalas “Spartaks” – pie viena punkta.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās “Valmiera“, bet bronzas godalgas izcīnīja “Liepāja”. Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība “Riga” ieņēma ceturto vietu.

“Optibet” Nākotnes līgā aizvadītajā sezonā pirmās trīs vietas ieņēma “Auda”, “Tukums 2000″/TSS un “Super Nova” komandas, pievienojoties virslīgas klubiem.

Plānots spēles aizvadīt četros apļos no 11. marta līdz 13. novembrim.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (profesiju klasifikatora kods 5312 01), darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) uz noteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vispārējā vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām (C līmenis); • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu no 520 EUR līdz 620 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 8.decembrim personīgi (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv Tālrunis papildu informācijai: 64207544 vai 64281559. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-08

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola uz nenoteiktu laiku aicina darbā remontstrādnieku (1,0 slodzes). Ja Jūs vēlaties: • veikt ikdienas sanitārtehniskos, galdniecības, elektromontāžas, kosmētiskos un remontu darbus; • veikt telpu uzturēšanu, mēbeļu, inventāra pārvietošanu, citus remontdarbus un saimnieciskus darbus; • dažāda cita inventāra, priekšmetu, ierīču u.c. uzstādīšanu un remontdarbus; un Jums ir:   mēs piedāvājam: • atalgojumu 505 EUR pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras sākumskolā, L.Paegles ielā 40A, Valmierā, Valmieras novadā, līdz 2022. gada 16.decembrim plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 64223208. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk – Iestāde) uz noteiktu laiku aicina darbā izglītības psihologu uz 0.5 likmēm. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības un audzināšanas procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti, sagatavot atzinumus un ieteikumus izglītojamo atbalsta procesam mācībās un adaptācijas periodā; • plānot un realizēt Iestādes atbalsta komandas darbu; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • zināšanas par izglītības jomas un psihologa darbības reglamentējošiem tiesību aktiem; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme strādāt komandā, atbildība, elastība un iniciatīva; mēs piedāvājam: • iespējas piedalīties Iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • atalgojumu 900 EUR par 1 (vienu) likmi; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „ Izglītības psihologs/-ģe” līdz 2022. gada 16.decembrim plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224737. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16

Mūsu partneri