Valmieras Ziņas

“Valmieras” florbolisti izcīna panākumu papildlaikā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras” florbolisti trešdien “Elvi Florbola līgas” vīriešu turnīra mačā svinēja uzvaru.

Valmiera” viesu lomā ar rezultātu 7:6 (1:1, 3:2, 2:3, 1:0) papildlaikā pārspēja Kocēnu “Rubeni”.

Trešajā periodā Valmieras komanda izvirzījās vadībā ar 6:4, taču turpinājumā laukuma saimnieki atspēlējās un panāca neizšķirtu. Papildlaikā uzvaru nesošos vārtus guva Arvis Kārkliņš.

Valmieras” komandā ar trīs vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Kārkliņš, kamēr pretinieku rindās divus vārtus guva Jēkabs Keišs, kurš tika arī pie vienas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr pie pirmās uzvaras šosezon tika “Lielvārde”/”FatPipe”, kas izbraukumā ar rezultātu 7:3 (0:0, 3:0, 4:3) pārspēja RTU/”Rockets”.

Uzvarētāju rindās 2+1 sakrāja Niks Blumfelds, bet RTU/”Rockets” vienībā divas reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Artūrs Jansons.

Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 11 komandas, bet sieviešu sacensībās startēs sešas vienības.

Florbola līgas komandas šosezon aizvadīs divu apļu regulāro turnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļūs izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli ritēs sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti Superfinālā, kas notiks “Arēnā Rīga” 2023.gada 15.aprīlī.

Pagājušās sezonas finālmačā ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu “Rubeni”.

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri