Valmieras Ziņas

Valmieras dzimšanas dienas svētku laikā norisināsies jautrais mazuļu rāpošanas čempionāts

Lasīšanas laiks: 1 min

Valmieras 740. dzimšanas dienas svētku ietvaros 22. jūlijā no plkst. 12.00 līdz 15.00 jaunatnes centra “Vinda” teritorijā notiks “Lupilu” mazuļu rāpošanas čempionāts, kurā tiks noskaidroti Vidzemes ātrākaie rāpotāji. Jautrajā čempionātā aicināti piedalīties un savu rāpošanas ātrumu demonstrēt mazuļi vecumā no 6 līdz 12 mēnešiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Lidl Latvija” Korporatīvās Komunikācijas departamentā.

Reģistrācija “Lupilu” mazuļu rāpošanas čempionātam 22. jūlijā notiks īpaši dekorētā un labi pamanāmā teltī. Aptuveni 4 metrus garā rāpošanas distance noteikti būs pa spēkam arī tiem brašajiem mazuļiem, kas savas rāpošanas prasmes vēl tikai spodrina,  bet jau ir sacensības gara pilni.

Neatkarīgi no sasniegtā rezultāta katrs drosmīgais rāpotājs saņems gardu un veselīgu veicināšanas balviņu, savukārt 3 ašākie rāpotāji un viņu vecāki saņems īpašas balvas no čempionāta rīkotāja “Lidl Latvija”.

“Mēs priecājamies atbalstīt sportisku brīvā laika pavadīšanu ģimenēm, piedāvājot jautru un mīļu aktivitāti – “Lupilu” mazuļu rāpošanas čempionātu. Novēlam gan mazajiem dalībniekiem, gan viņu vecākiem, līdzjutējiem un skatītājiem gūt daudz pozitīvu emociju, kopā pavadot Valmieras dzimšanas dienu,” saka “Lidl Latvija” pārstāve Zane Neļķe.

Valmieras mazuļiem un viņu vecākiem būs gods turpināt “Lupilu” rāpošanas čempionātu, kas tika aizsākts Jelgavas pilsētas svētku laikā. Šovasar šī jautrā un smaidus raisošā čempionāta posmi noritēs vēl arī Ventspils un Jēkabpils pilsētu svētku laikā.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri