Valmieras Ziņas

Valmieras dambretisti – Latvijas Skolēnu sporta spēļu čempioni

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras Pārgaujas sākumskolas dambretisti Valmieras izlases komandas sastāvā Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē komandu vērtējumā izcīnīja 1.vietu U8 grupā, 3.vietu U10 grupā, 4.vietu U13 grupā un individuālajā vērtējumā 3 medaļas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja dambretistu treneris Uldis Ābeltiņš.

U8 – pirmklasnieku grupā 1.vietas iegūšanai komandu vērtējuma punktus deva Evija Struncēna, Beāte Upeniece, Marks Paegle un Aleksandrs Heidars Naudiņš un saņēma zelta medaļas, bet pārējie komandas dalībnieki Katrīna Valtere, Gustavs Strazdiņš, Keidans Prasads un Ernests Skreitulis palīdzēja komandai, ar savām uzvarām atņemot punktus pretiniekiem.

U10 grupā par komandas izcīnīto 3.vietu medaļas saņēma Jolanta Zvārgule, Lauma Ļubinska, Raivo Dukulis un Kevins Vasiļevskis, un komandai palīdzēja arī Reinis Apsītis, Olivers Alpeus, Emīls Tīlens, Roberts Saulītis un Armands Farnasts.

U13 grupā komandai 4.vietu deva Denijas Kemzes, Alises Jaunkalnes, Laimiņa Mastiņa un Gustava Gračeva izcīnītie punktu un Anetes Kates Maksimas, Raita Petrakova, Elana Eglīša, Toma Pauļa Kavītes, Edvarda Tiščenko un Mika Zvirbuļa palīdzība.

Individuālajā vērtējumā pirmajā desmitniekā iekļuva:

U8 grupā 2.v. Marks Paegle, 6.v. Evija Struncēna, 7.v. Beāte Upeniece, 7.v. Aleksandrs Heidars Naudiņš, 8.v. Katrīna Valtere un 9. Gustavs Strazdiņš.

U10 grupā 5.v. Raivo Dukulis un 6.v. Kevins Vasiļevskis.

U13 grupā 1.v. Pēteris Kripans, 3.v. Denija Kemze, 10.v. Alise Jaunkalne un 10.v. Laimiņš Mastiņš.

Valmieriešu treneri Ilze un Uldis Ābeltiņi, Tonija Vasere un Anita Vējkrīgere.

Papildus informācija atrodama http://dambrete.lv/lv/jaunumi/268 un https://dambretistiem.mozello.lv/jaunumi/.

 

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri