Valmieras Ziņas

Valmieras centra autostāvvietās plāno ieviest laika limitu (6)

2018.gada laikā Valmierā tiks veikts esošās transporta infrastruktūras izvērtējums un izstrādāts tematiskais plānojums “Valmieras pilsētas transporta infrastruktūras attīstības koncepcija”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

“Nav noslēpums, ka Valmierā sāk veidoties transporta “sabiezējumi”. Pilsētā ik dienas iebrauc ap 6000 automašīnām. Izvērtējot pilsētas transporta infrastruktūru kopumā, pētījumā lielākais uzsvars tiks likts uz centrālo daļu, analizējot transporta plūsmu, gājēju drošību, velo infrastruktūru un autostāvvietu jautājumu,” skaidroja mērs.

J.Baiks uzvēra, ka pašvaldība neplāno ieviest maksas autostāvvietas. Lai ierobežotu transporta novietošu pilsētas centrā, stāvvietās tiks ieviests laika limits. “Ja mēs vēlamies, lai pilsētas veikalos būtu vairāk pircēju, jo sevišķi no citām pilsētām un Igaunijas, nebūtu prātīgi likt papildu šķēršļus, prasot samaksu par auto novietošanu. Laika limits skars tos autovadītājus, kuri izmanto centra stāvlaukumus transporta novietošanai uz visu dienu, aizņemot vietas, kas paredzētas veikalu un iestāžu apmeklētājiem,” norādīja mērs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Arvils - 05.02.2018 Atbildēt

  Jābūvē stāvlaukumam otrs stāvs auto novietošanai 👍🏻

  juris - 05.02.2018 Atbildēt

  TC Valletas darbinieki aizņem daudz stāvvietu

   Arvils - 05.02.2018 Atbildēt

   Tādā gadījumā kur tad viņiem būtu jānovieto automašīnas?

  Daaa - 05.02.2018 Atbildēt

  Nu, ceturtdien-sestdien, lai “noparkotu” auto, ir jāriņķo ap stāvlaukumu minūtes 5-10 un tad, ja palaimēsies, ka kāds neielien, varēsi to nolikt. Valletas stāvvietas vispār ir kaut kāds neizdevies projekts. Stāvlaukums, kas ir starp “Valleta” un k/n auto tiek novietoti 2 pa 3 vietām. Reizums žēl, ka nav kāds lielāks auto ar dugām priekšā, lai tos golfiņus pārbīdītu pa vietām.
  Valmieras pašvaldībai jādomā par stāvlaukumu paplašināšanu, jo auto paliks tikai vairāk.

   Jānis - 10.02.2018 Atbildēt

   Ja pirkums nav smags, Valmieras attālumi gan atļauj tajās 10′, kas zaudētas, riņķojot gar centra stāvvietām, atnākt kājām līdz Valletai no Jāņparka, G.Apiņa kvartāla tālākā gala, Krāču kakta un citām vietām. Arī pašu veselībai vien par labu, jo līdz 5000 soļiem dienā atzīstams par mazkustīgu dzīves veidu. Bet laika limits centra stāvvietās 2 h gan derētu, ja “Alfai” Rīgā pietiek ar 4 stundām.

  Ainars - 06.02.2018 Atbildēt

  Maksas uztaisīt un problēma risināta

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri