Valmieras Ziņas

Valmieras centra autostāvvietās plāno ieviest laika limitu (6)

2018.gada laikā Valmierā tiks veikts esošās transporta infrastruktūras izvērtējums un izstrādāts tematiskais plānojums “Valmieras pilsētas transporta infrastruktūras attīstības koncepcija”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

“Nav noslēpums, ka Valmierā sāk veidoties transporta “sabiezējumi”. Pilsētā ik dienas iebrauc ap 6000 automašīnām. Izvērtējot pilsētas transporta infrastruktūru kopumā, pētījumā lielākais uzsvars tiks likts uz centrālo daļu, analizējot transporta plūsmu, gājēju drošību, velo infrastruktūru un autostāvvietu jautājumu,” skaidroja mērs.

J.Baiks uzvēra, ka pašvaldība neplāno ieviest maksas autostāvvietas. Lai ierobežotu transporta novietošu pilsētas centrā, stāvvietās tiks ieviests laika limits. “Ja mēs vēlamies, lai pilsētas veikalos būtu vairāk pircēju, jo sevišķi no citām pilsētām un Igaunijas, nebūtu prātīgi likt papildu šķēršļus, prasot samaksu par auto novietošanu. Laika limits skars tos autovadītājus, kuri izmanto centra stāvlaukumus transporta novietošanai uz visu dienu, aizņemot vietas, kas paredzētas veikalu un iestāžu apmeklētājiem,” norādīja mērs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Arvils - 05.02.2018 Atbildēt

  Jābūvē stāvlaukumam otrs stāvs auto novietošanai 👍🏻

  juris - 05.02.2018 Atbildēt

  TC Valletas darbinieki aizņem daudz stāvvietu

   Arvils - 05.02.2018 Atbildēt

   Tādā gadījumā kur tad viņiem būtu jānovieto automašīnas?

  Daaa - 05.02.2018 Atbildēt

  Nu, ceturtdien-sestdien, lai “noparkotu” auto, ir jāriņķo ap stāvlaukumu minūtes 5-10 un tad, ja palaimēsies, ka kāds neielien, varēsi to nolikt. Valletas stāvvietas vispār ir kaut kāds neizdevies projekts. Stāvlaukums, kas ir starp “Valleta” un k/n auto tiek novietoti 2 pa 3 vietām. Reizums žēl, ka nav kāds lielāks auto ar dugām priekšā, lai tos golfiņus pārbīdītu pa vietām.
  Valmieras pašvaldībai jādomā par stāvlaukumu paplašināšanu, jo auto paliks tikai vairāk.

   Jānis - 10.02.2018 Atbildēt

   Ja pirkums nav smags, Valmieras attālumi gan atļauj tajās 10′, kas zaudētas, riņķojot gar centra stāvvietām, atnākt kājām līdz Valletai no Jāņparka, G.Apiņa kvartāla tālākā gala, Krāču kakta un citām vietām. Arī pašu veselībai vien par labu, jo līdz 5000 soļiem dienā atzīstams par mazkustīgu dzīves veidu. Bet laika limits centra stāvvietās 2 h gan derētu, ja “Alfai” Rīgā pietiek ar 4 stundām.

  Ainars - 06.02.2018 Atbildēt

  Maksas uztaisīt un problēma risināta

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

KOMFOVENT ir starptautisks uzņēmums, kurš apvieno 12 uzņēmumu grupu un darbojas vairāk kā 8 valstīs. Kopumā kompānijā strādā vairāk kā 700 darbinieki, kuri nodarbojas ar ventilācijas iekārtu un sistēmu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. “KOMFOVENT” produkti ne tikai garantē cilvēku komfortu, nodrošinot svaigu gaisu telpās, bet arī palīdz nodrošināt drošību ugunsgrēka gadījumos. Uzņēmumam attīstoties un paplašinoties, aicinām darbā: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI VIDZEMĒ Uzņēmums piedāvā: Ø Darba vietu pie viena no lielākajiem ventilācijas iekārtu un materiālu ražotājiem Baltijas valstīs; Ø Atalgojumu, sākot no 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Ø Iespēju nopelnīt motivējošus bonusus, kuri atkarīgi no darba rezultātiem; Ø Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā, kurā produkcija tiek ražota ar unikālām un inovatīvām iekārtām un tehnoloģijām; Ø Apmācības un karjeras izaugsmes iespējas; Ø Mūsdienīgu darba vidi, kā arī darbam nepieciešamo aprīkojumu. Galvenie darba pienākumi: Ø Vidzemes struktūrvienības vadīšana, plānošana, koordinēšana; Ø Noliktavas saimniecības organizēšana; Ø Jaunu sadarbības partneru piesaiste, komunikācija ar esošiem uzņēmuma partneriem (B2B); Ø Komunikācija ar klientiem, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde, nodošana ražošanas daļai; Ø Tehnisko prasību saskaņošana, nestandarta situāciju risināšana. No kandidāta sagaidām: Ø Aktīvu un dinamisku pieeju problēmu risināšanai un uzdevumu izpildei; Ø Izpratni par ēku inženiertīkliem, noliktavas vadību; Ø Enerģisku uz sasniegumiem vērstu personību ar pozitīvu attieksmi pret darbu un kolēģiem; Ø Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu sarunvalodas zināšanas; Ø B kategorijas autovadītājas apliecība. Darba vieta: Valmiera Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Pieteikumus, lūgums sūtīt uz e-pastu: maija.knospe@komfovent.com Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-14

Mūsu partneri