Valmieras Ziņas

Valmieras 5.vidusskolas skolēns uzvar LTV erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”

Latvijas televīzijas (LTV) veidotajā erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” desmito klašu grupā par uzvarētāju kļuvis Valmieras 5. vidusskolas 10.a klases skolēns Gustavs Māziņš.

25.janvārī Gustavs Māziņš pārliecinoši iekļuva finālā, atbildot uz jautājumiem par mācību vielu un sabiedriski aktuālām tēmām mūzikā, vēsturē, politikā un citās jomās, pierādīja, ka ir erudītākais desmitklasnieks Latvijā.

Jautāts par dalību TV spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”, Gustavs Māziņš stāsta:

“Domāju, ka nevaru novērtēt to, vai jautājumi bija viegli vai grūti, manuprāt, ja tu zini, tad ir viegli, ja ne, – tad grūti. Man paveicās, ka daudz ko zināju. Pirms fināla es negatavojos, vienkārši paļāvos uz savām zināšanām, pirms pusfināla gan pāršķirstīju bioloģijas un vēstures grāmatu. Gribētos ticēt, ka man ir diezgan plašs redzesloks, kas arī palīdzēja 3. kārtā izvirzīties stipri priekšā konkurentiem, jo jautājumus, kuros bija jānospiež poga pirmajam, tos es zināju. Un 4. kārta jau bija pilnīga veiksmes spēle, kurā varēja būt apslēpts gan ļoti viegls, gan grūts jautājums, bet laikam arī ar tiem izdevās tikt galā. Kopumā ar rezultātu esmu apmierināts.”

Iecienītajā LTV gudrinieku spēlē Gustavu atbalstīja ne tikai klasesbiedri, bet arī fizikas un informātikas skolotāja Lolita Krilova, ģeogrāfijas skolotāja Daila Ranše un skolas psiholoģe Inita Trapāne. Varam lepoties, ka mūsu skolā mācās Latvijas 10.klašu gudrākais zēns.

Kļūstot par spēles uzvarētāju, Gustavs Māziņš saņēma GRAND PRIX – žiroskūteri, žurnālu “Nezināmā Vēsture”, kā arī Vītola fonda e-klases balvu 500 eiro pašizaugsmei.

Finālspēli LTV1 ekrānos varēs vērot 23.februārī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri