Valmieras Ziņas

Valmieras 5. vidusskola tiešsaistē tiekas ar nākamajiem vidusskolēniem

Strauji tuvojas šī mācību gada noslēgums, kad skolu absolventiem jāizvēlas tālākais izglītības ceļš. Arī Valmieras 5. vidusskola meklē iespējas šajos neparastajos apstākļos iepazīstināt nākamos vidusskolēnus ar savu piedāvājumu. Iepriekšējos mācību gados tika organizētas Atvērto durvju dienas, bija piedalīšanās mācību iestāžu izstādēs, bet šajos apstākļos meklējam citas iespējas sasniegt 9. klašu beidzējus.

Esam priecīgi, ka interesi par piedāvātajām izglītības programmām izrādīja tās pamatskolas, kuru bijušie devītklasnieki jau mācās mūsu skolā, tāpēc arī Rencēnu un Liepas 9. klašu skolēni jau ieguvuši informāciju par četriem mācību virzieniem, ko skola piedāvā, sākot ar 1. septembri.

Pārējiem interesentiem ir iespēja trīs Facebook tiešraidēs iepazīties ar skolas piedāvājumu 10.klasēm. Pirmā tiešraide jau aizvadīta 30.martā, kad tika pastāstīts gan par skolu, gan visiem četriem mācību virzieniem. Gaidīsim tos, kurus interesē uzņēmējdarbība, radošās industrijas, lielu popularitāti ieguvušais policijas, drošības un valsts aizsardzības virziens. Šajā gadā gaidāms arī jaunums – pedagoģijas virziens, kura veidošanās ir ar vēsturisku pamatu, jo kādreiz jau šajā ēkā tika sagatavoti jaunie skolotāji, kad skolai bija Pedagoģiskās skolas nosaukums. Esam pamanījuši, ka arī pēdējos gados skolu beidzēji izvēlas skolotāju profesiju un labprāt atgriežas Valmieras 5. vidusskolā jau kā pedagogi.

20. aprīlī tiešraides tēma būs “Viena diena skolā”, kad vidusskolēni tuvāk pastāstīs, kā notiek viņu mācības noteiktajā mācību virzienā, jauno pedagoģijas virzienu komentēs absolventi, kuri nolēmuši karjeru saistīt ar skolotāja profesiju.

Savukārt 11. maijā uz interesējošiem jautājumiem atbildēs skolotāji, ar kuriem sastapsieties, mācoties vidusskolā.

Skolas absolvents un nu jau arī darbinieks Gustavs Māziņš realizējis projektu, kurā gan skolas pašreizējie skolēni, gan absolventi, gan skolotāji dalās ar savām domām par Valmieras 5. vidusskolu. Apmeklējot skolas sociālos tīklus, var noskatīties šos nelielos video un labāk saprast to, kāpēc ir vērts mācīties, strādāt, pilnveidoties tieši Valmieras 5. vidusskolā!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri