Valmieras Ziņas

Valmieras 5.vidusskolā norisinājusies projektu nedēļa

“Tava atbildība ir tavās rokās”, ar šādu moto Valmieras 5.vidusskolā no 20.februāra līdz 24. februārim norisinājās projektu nedēļa.

Klašu izvēlētās projektu tēmas bija ļoti daudzveidīgas: drošība, atbildība un cieņa skolā un sabiedriskajā dzīvē, šodienas atbildība profesijas izvēlē, kas ir dzīves kvalitātes, stabilitātes un drošības ķīla nākotnē, atbildība it visā pret sevi,  darba drošība.

 Projektu prezentācijas, apkopotie daudzveidīgie materiāli liecina, ka projektu nedēļas laikā  tika attīstītas skolēnu prasmes un iemaņas radošo darbu rakstīšanā , iegūta radošā un praktiskā darba pieredze, veicināta izpratne un padziļinātas zināšanas par  izvēlēto projekta tēmu, attīstītas skolēnu sadarbības prasmes ar citiem skolēniem un pieaugušajiem, veicināta prasme strādāt komandā.

Kā ik katru gadu projektu nedēļas laikā skolā aicinām savus absolventus, lai dalītos mācību, darba un “lielās dzīves”pieredzē ar  klašu skolēniem.

Paldies par izzinošajām absolventu stundām sakām Gatim Bergsonam, Evitai Kokinai, Egijai Zīrapai, Ilzei un Jānim Minčiem, Gatim Kalniņam, Lienei un Uģim Viļņiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri