Valmieras Ziņas

Valmieras 2.vidusskolas Ekopadomei noslēdzas zināšanām bagāts mācību gads

2017./2018. mācību gadā Valmieras 2.vidusskola par savu Ekoskolas tēmu bija izvēlējusies “Skola un tās apkārtne”. Visa mācību gada laikā tika veiktas aktivitātes, kas saistītas ar skolai un tās tuvākai apkārtnei saistošām vides tēmām.

Valmieras 2.vidusskolas pirmsskolas izglītības grupu bērni izveidoja filmu par skolu un tās tuvāko apkārtni.

Sākumskolas 3. klase un viņu klases audzinātāja Olga Ševjakova apmeklēja Valmieras tuvumā esošo dabas izglītības centru “Vecupītes”. Bērni apskatīja izstādi par mežu, piedalījās vides spēlēs un dabas pētniecības nodarbībās. Iegūtās zināšanas gan bērni, gan skolotāja izmantos arī mācību stundās.

8.maijā skolas Ekopadomes pārstāvji Marks Lēvis, Alīna Koroļkova, Anna Koziņeca un Viktorija Jefimova piedalījās konferencē, kas  bija veltīta ūdens resursiem. Uzaicinājums tika saņemts no sadarbības partneriem – kaimiņos esošās Valmieras Viestura vidusskolas Ūdens parlamenta un Ekoskolas. Konferencē jaunieši uzzināja par ekosistēmām, kas saistītas ar ūdeni, aktualizēja ūdens ekosistēmu problēmas. Tāpat audzēkņi ar lielu interesi noklausījās Andra Klepera lekciju par putniem, kas ligzdo mūsu zemē. Lielu interesi izraisīja radošais darbs “Āderes un to  ietekme uz  cilvēku”. 

10.maijā Valmieras 2.vidusskolas Ekoskolas aktivitātēs iesaistītie skolēni ar saviem sadarbības partneriem no Valmieras Viestura vidusskolas devās aizraujošā ekskursijā. Ekskursijas organizatore Sarmīte Balode  bija sagatavojusi interesantu maršrutu, lai pētītu ekoloģijas, ģeoloģijas un bioloģijas jomas jautājumus. Ekskursijas laikā tika apskatīts Vaidavas ūdenskritums, apmeklēts Druskukalns (246 m), Dabas labirinti Alūksnes muzejā. Tajā jaunieši uzzināja daudz interesanta par minerāliem un to īpašībām un darbojās meistarklasē par dārgakmeņu atrašanu, kā arī mēģināja tos apstrādāt paši. Bija iespēja labāk iepazīt Alūksni un Gulbeni. Ekskursijas dalībnieki paviesojās arī pie sadarbības partneriem Smiltenes skolā.

Sākoties pavasara darbiem, Valmieras 2.vidusskolas jaunieši sakopa pie skolas esošās puķu dobes un pārstādīja jasmīnus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Atpūtas un izklaides vietu tīkls "KLONDAIKA" ir viens no veiksmīgākajiem izklaides un atpūtas vietu tīkliem visā Latvijā jau 25 gadus. Meklējam VALMIERĀ – BĀRMENI. Tavi galvenie darba pienākumi: - rūpēties par mūsu viesiem saskaņā ar uzņēmuma noteiktiem standartiem; - pagatavot dzērienus, pasniegt ēdienus un piedāvāt citus viesiem interesējošos pakalpojumus; - izpildīt vadītāja dotos uzdevumus. Šī vakance domāta Tev, ja Tev ir: - iegūta vidējā izglītība; - labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas; - prasme izzināt klientu vajadzības un vēlmes. Strādājot pie mums, Tu iegūsi: - apmācības, lai būtu izcils darbinieks; - elastīgu darba grafiku; - lieliskus darba kolēģus; - karjeras attīstības iespējas; - uzņēmuma piedāvātos labumus – darbinieku saliedēšanas pasākumus, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, darbinieku atlaižu karti pirkumiem Klondaikās un TexMex restorānos ar 50% atlaidi; - un citas unikālas lietas, kas Tev pie mums strādājot liks justies kā ģimenē. Darba laika veids: summētais darba laiks, pēc grafka. Atalgojums: no 650 līdz 1200 EUR bruto. Darba vietas adrese: Rīgas iela 4, Valmiera. Ja vēlies būt viens no mums, tad piesakies, sūtot CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Uzņēmums: SIA "FURORS CAFE", reģ.nr. 40003963896. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Valmiermuižas ielā 11, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, uz darbinieku atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERMUIŽĀ” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmiermuižas iela 11, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri