Valmieras Ziņas

Uzsāk Valmieras 2. vidusskolas mazās sporta zāles pārbūvi

Lasīšanas laiks: 2 min

Uzsāks darbu pie Valmieras 2. vidusskolas mazās sporta zāles pārbūves, lai skolēniem radītu iespēju sportot piemērotā un sakārtotā vidē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

“Skolas mazā sporta zāle bija nokalpojusi, tāpēc tā kādu laiku nodarbībām netika izmantota un pildīja noliktavas funkciju. Pēc pārbūves mazajā sporta zālē notiks sporta nodarbības pirmsskolas izglītības iestādes “Varavīksne” audzēkņiem un Valmieras 2. vidusskolas skolēniem, tā tiks izmantota arī interešu izglītības pulciņu vajadzībām. Savukārt pēc sporta nodarbībām sporta zālē darbosies Vidzemes džudo skola,” par mazās sporta zālēs attīstību stāsta Andrejs Gluhovs Valmieras 2. vidusskolas direktors.

Pārbūves laikā tiks nodrošināta sporta nodarbību nepārtrauktība, sporta nodarbības labos laikapstākļos organizējot skolas sporta laukumā, zaļajās zonās vai lietus un sniega gadījumā – skolas lielajā zālē.

Pārbūve paredz jaunas ventilācijas un apkures sistēmas ierīkošanu, iekšējo elektrotīklu nomaiņu, piemērota apgaismojuma uzstādīšanu, notiks ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas ierīkošana, lai izbūvētu dušas telpu un labierīcības, ko piemēros arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, risinot vides pieejamību. Sporta zālē tiks uzstādīts speciāls mīkstais grīdas segums – tatami, izveidota garderobe sporta apģērba nomaiņai, kā arī paredzēts ierīkot nelielu telpu trenažieriem.

Pārbūvi veiks SIA “Ekers” par summu 331956, 75 EUR. Pārbūves darbus īstenos par Valmieras novada pašvaldības budžeta līdzekļiem, piesaistot arī Valsts kases aizņēmumu. Būvuzraudzību nodrošinās SIA “Akorda”. Darbu izpildes laiks ir seši mēneši. Plānots, ka šī mācību gada otrā pusgada vidū, sporta zālē notiks pirmās nodarbības.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri