Valmieras Ziņas

Valmieras 2.vidusskolā notiks Dažādu kultūru festivāls

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 10.oktobrī Valmieras 2.vidusskolā projekta “Iepazīsim dažādību!” ietvaros norisināsies Dažādu kultūru festivāls, portālu “Valmieras Ziņas” informēja projekta vadītāja Agnese Grunte.

Pēc viņas teiktā, festivālā iesaistīsies skolēni no Valmieras skolām – Valmieras 2.vidusskolas un Valmieras 5.vidusskolas, kā arī skolēni no Rīgas skolām – Itas Kazakevičas poļu vidusskolas, Rīgas lietuviešu vidusskolas un Rīgas ukraiņu vidusskolas.

Pasākuma laikā soli pa solim jaunieši iepazīs dažādas kultūras. Dienas iesākumā notiks valstu, tradīciju, kultūras, mūzikas iepazīšana, kā arī norisināsies katras pārstāvētās valsts tradicionālā ēdiena degustēšana.

Turpinājumā Rīgas skolu jaunieši tiks aicināti doties ekskursijā un iepazīt Valmieras pilsētas skaistākās un nozīmīgākās vietas. Dienas otrajā pusē iesaistītie skolēni organizēs un vadīs radošās darbnīcas un interaktīvās spēles, kurās būs iespējams atklāt katras pārstāvētās valsts kultūras dažādību.

Projektu “Iepazīsim dažādību!” organizē Vidzemes kultūras un mākslas biedrība “Haritas” sadarbībā ar iesaistītajām skolām. Projekta mērķis ir veicināt starpkultūru dialogu un dažādu kultūru izpratni Valmierā un Vidzemē, informējot jauniešus par mazākumtautību kultūrām un kultūras mantojumu, sekmējot latviešu valodas un kultūras popularizēšanu mazākumtautību skolēnu vidū, mazinot stereotipiskos uzskatus un veicinot tautību mijiedarbību.

Viesnīca „SPORTS HOTEL” aicina pievienoties savai komandai uz nenoteiktu laiku: ISTABENE / IS Mēs sagaidām: · Augstu atbildības izjūtu un precizitāti darbā; · Spēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; · Labas latviešu valodas zināšanas; · Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Tavi pienākumi: · Nodrošināt tīrību un kārtību viesnīcas numuros un koplietošanas telpās; · Veikt uzkopšanas darbus pēc viesu aizbraukšanas; · Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu. Mēs piedāvājam: · Pilnas slodzes darbu; · Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; · Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 4.65 €/h (pēc pārbaudes laikā 5,00 €/h); · Summēto darba laiku, darbu maiņās (06:00-14:30); · Dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; · Veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem; · Darba vieta: viesnīca “SPORTS HOTEL”, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads. Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 29.05.2025 CV lūdzu sūtīt uz e-pastu – egita.kise@sportshotel.lv Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni: 25464433 Kontaktpersona: Egita Ķīse Informācija par viesnīcu: www.sportshotel.lv Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESNĪCAS ISTABENIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-06-06 Darba sākšanas datums: 2025-05-16 Kontaktpersona: Egita Ķīse

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā ŠŪŠANAS IEKĀRTU OPERATORUS/ES! Kandidāta raksturojums: vēlama profesionālā kvalifikācija šūšanā/šūto izstrādājumu izgatavošanā; spēja strādāt kā individuāli, tā arī komandā; augsta atbildības sajūta un precizitāte; vēlme mācīties un pilnveidoties. Tavi galvenie darba pienākumi: šūt kvalitatīvi, efektīvi izmantojot darba laiku; kontrolēt produkcijas kvalitātes atbilstību, novērst izgatavošanas defektus; ievērot tiešā vadītāja norādījumus; regulāri uzturēt tīru, sakoptu darba vidi un iekārtas. Mēs piedāvājam: darba samaksu no 6,00 EUR/h bruto (no 1000 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas); darba laiku no pirmdienas līdz piektdienai no 8.00 līdz 17.00; brīvas nedēļas nogales un svētku dienas; apmācību darba vietā no profesionālām vadītājām un kolēģiem; sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta laika). Ja esi gatavs būt daļa no SIA “Padtex Insulation” komandas, sūti savu pieteikumu uz alise.zvirbule@padtex.lv! Papildus informācija pa tālruni +371 22418808. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Pārzinis: SIA “Padtex Insulation”, reģ. nr. LV44103028772 Profesija: ŠŪŠANAS IEKĀRTU OPERATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-05-30 Darba sākšanas datums: 2025-06-02 Kontaktpersona: Alise Zvirbule

Mūsu partneri