“Valmiera/ORDO” zaudē cīņu zem groziem un izbraukumā piekāpjas BK “Jēkabpils”

Sestdien, 4.martā, „Valmiera/ORDO” (15-9) „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas izbraukuma spēlē ar rezultātu 72:86 piekāpās BK „Jēkabpils”(13-11). Neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu, valmierieši joprojām „OlyBet” LBL turnīra tabulā saglabā trešo vietu, savukārt jēkabpilieši pēc šovakar izcīnītā panākuma pakāpjas uz turnīra tabulas ceturto vietu. „Valmiera/ORDO” sastāvā spēles rezultatīvākais spēlētājs ar 25 gūtajiem punktiem bija Damjērs Pits.

Jau no spēles pirmajām minūtēm bija jūtama „lūšu” vēlme reabilitēties par zaudējumiem iepriekšējās divās savstarpējās cīņās. Vispirms rezultātu ar precīzu divpunktu metienu atklāja Šeļakovs, bet nākamajos mājinieku uzbrukumos divas reizes pēc kārtas no tālās distances nekļūdīgs bija Sirsniņš. Valmieriešiem pēc vairāku minūšu klusuma pauzes rezultātu uz tablo ar precīzu divpunktu metienu izkustināja Kaufmanis, bet nākamajā uzbrukuma izspēlē pēc nesenā komandas papildinājuma Valtera rezultatīvās piespēles precīzs no groza apakšas bija Blaus. Spēles sākumā iegūto iniciatīvu lūšiem gan  neizdevās noturēt visas pirmās ceturtdaļas turpinājumā un viesiem, pateicoties savu ārējo spēlētāju (Laksa, Pits) aktivitātēm uzbrukumā, izdevās rezultāta starpībā pietuvoties. Pēc pirmajām desmit nospēlētajām minūtēm rezultāta izteiksmē vairs tikai +2 mājiniekiem (22:24). Spēles otrās ceturtdaļas ievads likās kā pirmās ceturtdaļas atkārtojums, tikai šoreiz komandas bija apmainījušās lomām. Viesi ne vien izlīdzināja rezultātu, bet arī pirmo reizi šovakar izvirzījās vadībā (28:26), savukārt jēkabpiliešu pirmās trīs uzbrukuma iespējas netika pārvērstas punktu guvumos, līdz „lūšu” uzbrukumu ar precīzu divpunktu metienu atdzīvināja Aleksējevs. Tieši Aleksējeva produktīvās darbības (7 punkti pēc kārtas) arī palīdzēja mājiniekiem ceturtdaļas turpinājumā kontrolēt notikumus laukumā un pēc spēles divdesmit minūtēm mājiniekiem +11 (34:45).

Spēles otrais puslaiks iesakās abām komandām spēlējot ļoti mazrezultatīvi, pirmajās piecās trešās ceturtdaļas minūtēs kopā gūstot vien astoņus punktus. Skaidrs, ka šāda rezultāta attīstības gaita un spēles intensitāte parocīgāka bija vadībā esošajiem mājiniekiem. Sākot no trešās ceturtdaļas vidus abas komandas uzbrukumā darbojās jau daudz atraisītāk, bet jēkabpilieši joprojām valmieriešus turēja pietiekami drošā atstatumā, nevienu brīdi rezultāta starpībā nepielaižot tuvāk par 6 punktiem. Valmieriešiem trešajā ceturtdaļā uzbrukumā turpināja “spīdēt” Pits (21 p.), kamēr no „lūšiem” valmieriešiem vislielākās galvassāpes turpināja sagādāt Aleksējevs (16 p.+12 atl.b)  un Sirsniņš (16 p.+7 rez.piesp.). Spēles ceturtā ceturtdaļa iesākās ar mājinieku izrāvienu 10:0, bet septiņas minūtes līdz spēles beigām pēc Aleksējeva precīzā tālmetiena tika panākts lielākais pārsvars šovakar +22 (58:80). Atlikušajās spēles minūtēs valmierieši centās atspēlēties, bet jēkabpilieši, kuri šovakar pārliecinoši uzvarēja cīņu zem groziem (47:32), uzvaru noturēja un izcīnīja savu 13. panākumu šosezon (86:72).

„Valmiera/ORDO” – BK „Jēkabpils” 72:86 (22:24, 12:21, 22:22,16:19)

„Valmiera/ORDO”: Pits 25, Blaus 14 (10atl.b), Jonāts 11, Laksa 6, Kaufmanis 6, Bērziņš 4, Valters 3 (6rez.p), Kārlis 3, Gabrāns, Mālmanis, Mičels.

BK ”Jēkabpils”: Aleksējevs 27 (14 atl.b), Sirsniņš 18 (8 rez.p), Šeļakovs 14 (11 atl.b), Kumpis 11, Sokolovs 6, Veselovs 4, Vītiņš 4, Štelmahers 2, Virsis, Miglinieks.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31