“Valmiera/ORDO” uzveic “Borisfen” un gatavojas izšķirošajai cīņai Baltijas līgā

Sestdien, 21. janvārī, “Triobet” Baltijas Basketbola līgā uzvaru ar 88:69 turnīra tabulā ierakstīja “Valmiera/ORDO”, pārspējot Baltkrievijas komandu “Borisfen”. Ar aktīvu spēli izcēlās Damjērs Pits, kurš guva 19 punktus un izdarīja 7 rezultatīvas piespēles.

Spēli ar diviem rezultatīviem uzbrukumiem iesāka Eštons Mičels, bet “Borisfen” komanda ātri atbildēja ar saviem rezultatīvajiem metieniem, neļaujot valmieriešiem izveidot atrāvienu. Pirmajā ceturtdaļā aktīvi spēlēja Damjērs Pits, pārtverot bumbas un gūstot grozus. Neskatoties uz valmieriešu centieniem palielināt pārsvaru, baltkrievi līdz pirmā ceturkšņa vidum vairākkārt atspēlējās. Pirmo desmit minūšu izskaņā Lauris Blaus un Ervīns Jonāts bija panākuši mājiniekiem +9, bet ar precīzu trejaci Aleksandrs Harkevičs samazināja “Valmiera/ORDO” pārsvaru līdz 26:20. Valmieriešiem desmit punktu pārsvaru izdevās panākt otrās ceturtdaļas trešajā minūtē, kad Rinalds Mālmanis panāca 32:22. Līdz ceturkšņa vidum “Valmiera/ORDO” guva punktus piecos uzbrukumos pēc kārtas, panākot 42:25. Līdz puslaika noslēgumam mača gaita nemainījās un Ervīna Jonāta metiens no groza apakšas noslēdza pirmās divdesmit minūtes ar rezultātu 49:33.

Otrajā puslaikā “Valmiera/ORDO” turpināja rezultatīvi uzbrukt grozam, bet mājiniekiem pavisam tālu aizbēgt neļāva baltkrievu tālmetieni. Trešā ceturkšņa vidū Haralda Kārļa trejacis panāca rezultātu 62:46. Spēles skaistāko epizodi trešās ceturtdaļas noslēdzošajā minūtē izpildīja Ervīns Jonāts, atlētiski triecot bumbu grozā no augšas. Rezultāts pirms noslēdzošā ceturkšņa 68:57. Noslēdzošo mača daļu ar trīs punktu metienu uzsāka Damjērs Pits, bet metienu no groza tuvuma realizēja Ervīns Jonāts. Valmieriešu pārsvars turpināja pieaugt pēc Haralda Kārļa diviem sekmīgiem trīs punktu metieniem, jau vairākas minūtes pirms beigām nokārtojot jautājumus par spēles uzvarētāju. Spēles izskaņā ar precīzu tālmetienu izdevās pierakstīties arī Edgaram Kaufmanim un “Valmiera/ORDO” ar 88:69 nokārtoja uzvaru pret Mogiļevas “Borisfen”.

Šajā spēlē atpūta tika iedota Jānim Kaufmanim un Artūram Bērziņam, kā arī, iespēlējot jaunu aizsardzību, “Valmiera/ORDO” gatavojās trešdienas izšķirošajam mačam Lietuvā, kurā pret “Pieno Zvaigzdes” noskaidrosies “Triobet” BBL regulārās sezonas uzvarētājs.

“Valmiera/ORDO” – “Borisfen” 88:69 (26:20, 23:13, 19:24, 20:12)

“Valmiera/ORDO”: Pits 19 (7rp+3pb), Blaus 15 (8ab+5bm), Laksa 13, Mālmanis 10, Jonāts 10, Kārlis 9, Mičels 7, Kaufmanis E. 3, Gabrāns 2, Vairogs.

“Borisfen”: Harkovičs 15 (7rp), Blizņets 12, Ivanovs 12, Kamarūns 10 (7rp+4pb), Kozlovets 10, Malkovs 8, Taturs 2.

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218