“Valmiera/ORDO” spēlējot izbraukumā atzīst jūrmalnieku pārākumu

Sestdien, 21.oktobrī, „Valmiera/ORDO” „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas izbraukuma spēlē ar rezultātu 58:103 piekāpās BK “Jūrmala” vienībai. “Valmiera/ORDO” sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar 15 gūtajiem punktiem bija aizsargs Eduards Hāzners, bet šajā mačā valmieriešiem nelielu savainojumu dēļ nevarēja palīdzēt divi no komandas līderiem- centra spēlētājs Viktors Iļjins un aizsargs Edmunds Elksnis, portālu “Valmieras Ziņas” informēja „Valmiera/ORDO”.

Šī vakara spēli daudz veiksmīgāk iesāka mājinieki, kuri jau pašā spēles sākumā bija guvuši astoņus punktus pēc kārtas, kamēr valmieriešiem savu rēķinu izdevās atklāt otrās minūtes izskaņā ar Kaufmaņa diviem soda metieniem (2:8). Jūrmalnieki labi uzņemto kursu turpināja visu pirmo ceturtdaļu, vispirms, tās vidū pēc Krestiņina precīzā divpunktu metiena panākot +10 (14:4), bet trīs minūtes līdz tās izskaņai Jeromanova tālmetiens valmieriešu nostādīja jau pagalam nepatīkamā situācijā (6:20). Līdz ceturtdaļas beigām mājiniekiem izdevās rezultāta starpību noturēt un tā noslēdzās pie +13 BK “Jūrmala” vienībai (13:26).

Otrās ceturtdaļas laikā jūrmalnieki turpināja precīzi uzbrukt no visām metienu distancēm, kamēr valmieriešiem spēle uzbrukumā pagalam nesekmējās. Jau otrās ceturtdaļas laikā viesu galvenais treneris Kristaps Valters saprotot šī vakara problēmas ar sastāvu (“Valmiera/ORDO” vienībai šovakar nevarēja palīdzēt Elksnis un Iļjins) deva daudz iespējas saviem jaunajiem spēlētājiem. Līdz puslaika beigām jūrmalnieku pārsvars bija pārsniedzis jau divdesmit punktu atzīmi un abas komandas spēles lielajā pārtraukumā devās pie rezultāta 23:47.

Spēles trešā ceturtdaļa iesākās ar mājinieku 11:0 izrāvienu, un principā jau šajā brīdī kļuva skaidrs, kad šovakar valmieriešiem par panākumu pacīnīties neizdosies. Tikai spēles 25 minūtē viesiem izdevās sasniegt 30 punktu robežu, bet kopējā rezultāta izteiksmē lielas izmaiņas nenotika un jūrmalnieki turpināja kontrolēt notikumus laukumā. Trešajā ceturtdaļā savu pirmo iznācienu “Valmiera/ORDO” sastāvā šajā sezonā piedzīvoja jaunais spēka uzbrucējs- Daniels Gersons (šī viņam bija debijas spēle “OlyBet” LBL turnīrā), bet trešā spēles daļa noslēdzās ar rezultātu 41:87 par labu BK “Jūrmala” vienībai.

Ceturtajā ceturtdaļā abām komandām rezultāts auga līdzīgi, un kā vienai, tā otrai vienībai pie teikšanas tika spēlētāji, kuri parastajos apstākļos tiktu pie daudz mazāka spēles laika. Mača izskaņā mājinieku līdzjutējiem par prieku jūrmalnieki sasniedza arī 100 punktu atzīmi, bet valmieriešiem neliels mierinājums bija tas, ka izdevās vismaz uzvarēt noslēdzošo spēles ceturtdaļu (17:16), savukārt spēlei punktu pielika Adiņa precīzais divpunktu metiens (58:103).

“Valmiera/ORDO” – BK “Jūrmala” 58:103 (13:26, 10:21, 18:40, 17:16)

“Valmiera/Ordo”: Hāzners 15, Kaufmanis 13, Vīksne 9, Miška 8, Adiņš 6, Jansons 4, Bērziņš 2, Gersons 1.

BK “Jūrmala”: Jonāts 14, Saulītis 14, Jeromanovs 12, Kārlis 10, Pinete 10, Krestiņins 10, Žvīgurs 9, Strēlnieks 9, Pļavnieks 8, Lauls 3, Dilevka 2, Štirne 2.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31