“Valmiera/ORDO” izbraukumā uzvar BK “Jēkabpils” (papildināts ar foto)

Sestdien, 19.martā, “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas turnīrā “Valmiera/ORDO” aizvadīs izbraukuma spēli pret BK “Jēkabpils” basketbolistiem. Ar rezultātu 90:85 uzvarēja valmierieši.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera/ORDO” sabiedrisko attiecību vadītāja Lelde Bukovska, valmieriešu uzvaru ar 18 punktiem kaldināja Armands Šķēle.

Spēles pirmās minūtes sekmīgākas padevās BK “Jēkabpils” basketbolistiem, kuri ieguva 5 punktu pārsvaru. Pirmās ceturtdaļas vidū, veicot trīs punktu gājienu, Jānis Kaufmanis izlīdzināja mača rezultātu – 10:10. Pirmā ceturkšņa otrajā pusē mājinieki atkal atguva vadību. Pirmo desmit minūšu izskaņā Dāvis Rozītis realizēja divus metienus, bet Aigars Šķēle ar “trejaci” izlīdzināja mača rezultātu – 23:23. Otrās ceturtdaļas sākumā “Valmiera/ORDO” vadībā izvirzīja Armands Šķēle, bet Lauris Blaus vienatnē guva 7 punktus pēc kārtas. Pēc 11 punktu izrāviena valmierieši atradās vadībā ar 39:27. Pirmā puslaika noslēgumā vidzemnieki saglabāja pārsvaru un “Valmiera/ORDO” puslaika pārtraukumā devās ar vadību – 50:39.

Otrā puslaika ievadā valmierieši turpināja kontrolēt spēles gaitu un trešā ceturkšņa vidū Jāņa Kaufmaņa metiens panāca +16 “Valmiera/ORDO”. Tomēr Rinalds Sirsniņš atteicās pieņemt sakāvi savu skatītāju priekšā un ar trīs precīziem trīs punktu metieniem sāka samazināt valmieriešu pārsvaru. Pirms izšķirošās ceturtdaļas rezultāts bija 65:59 par labu “Valmiera/ORDO”. Noslēdzošās ceturtdaļas pirmajās divās ar pusi minūtēs Tailers Larsons guva 11 punktus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam, bet Kristaps Miglinieks ar precīzu tālmetienu izvirzīja vadībā BK “Jēkabpils”. Trīs minūtes pirms mača noslēguma Ervīns Jonāts ar “trejaci” izvirzīja vadībā “Valmiera/ORDO” un valmierieši droši noturēja pārsvaru līdz spēles beigām, izcīnot uzvaru ar 90:85. Ar šo panākumu “Valmiera/ORDO” Latvijas čempionāta turnīra tabulā ieraksta 23. uzvaru, kas ļauj saglabāt otro vietu turnīra tabulā.

“Valmiera/ORDO” – BK “Jēkabpils” 90:85 (23:23, 27:16, 15:20, 25:26)

“Valmiera/ORDO”: Arm. Šķēle 18, Blaus 15, Aig. Šķēle 10, Mičels 10, Kaufmanis 9, Bērziņš 9, Jonāts 8, Rozītis 8, Vairogs 3, Vīņauds.

BK “Jēkabpils”: Rutkausks 24 (10ab), Larsons 20, Sirsniņš 17, Miglinieks 11, Kumpis 3, Magone 5, Dušelis 2, Silavs, Virsis.