“Valmiera/ORDO” ar uzvaru noslēdz BBL sezonu (papildināts)

Trešdien, 8.martā, “Valmiera/ORDO” “Triobet” BBL ceturtdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā uzņēma Prieņu “Vytautas”. Ar rezultātu 76:64 uzvarēja valmierieši, tomēr ar šo rezultātu nepietika, un pusfinālā iekļuva lietuvieši.

Kā informēja “Valmiera/ORDO” sabiedrisko attiecību vadītāja Lelde Bukovska, spēles rezultatīvākais spēlētājs “Valmiera/ORDO” sastāvā ar 18 gūtajiem punktiem bija Mārtiņš Laksa.

Ņemot vērā “Valmiera/ORDO” sarežģīto situāciju divu spēļu kopvērtējumā, mājinieki jau no paša spēles sākuma centās kontrolēt notikumus laukumā. Spēles rēķinu ar precīzu tālmetienu atklāja Mārtiņš Laksa, bet nākamajā uzbrukumā savu tālmetienu iespēju izmantoja Artūrs Bērziņš. Valmierieši centās spēlēt ātru un rezultatīvu basketbolu, savukārt “Vytautas”, ņemot vērā lielo pārsvaru divu spēļu summā, savus uzbrukumus spēles ievadā izspēlēja pacietīgi, nekautrējoties izmantot visu tam paredzēto laiku. Mājinieki, lai pārsteigtu pretiniekus, uz šo spēli bija pamainījuši savu spēlētāju rotāciju un neraksturīgi ātri šovakar laukumā tika sūtīts Rinalds Mālmanis. ”Vytautas” pēc vairākiem neveiksmīgiem uzbrukumiem savus pirmos punktus šovakar guva spēles trešajā minūtē, kad precīzs no tālās distances bija viens no iepriekšējās spēles galvenajiem varoņiem Miniotas. Lai gan pirmās ceturtdaļas turpinājumā valmierieši neizmantoja vairākas metienu iespējas no groza apakšas, mājinieki visu pirmo ceturtdaļu atradās vadībā un pirmajai ceturtdaļai punktu ar precīzu tālmetienu pielika Pits (23:17). Spēles otro ceturtdaļu ar precīzu metienu iesāka viesi (Miniotas), uz ko valmierieši atbildēja ar Mālmaņa precīzo pustālo metienu. Valmierieši arī otrās ceturtdaļas turpinājumā pakāpeniski turpināja samazināt deficītu divu spēļu summā un pēc Mičela efektīgā caurgājiena trīs minūtes pirms pirmā puslaika beigām tika panākt lielākais pārsvars šovakar +12 (37:25). Viesiem gan pirmā puslaika izskaņā izdevās izrāviens 7:2, ko ar bumbas triecienu grozā no augšas iesāka valmieriešu bijušais leģionārs Valeika, bet punktu puslaikam pielika Eirolīgā rūdītais Lipkēvičs  (37:32).

Spēles otrais puslaiks iesākās ar Valeikas četriem gūtajiem punktiem pēc kārtas, turklāt pēc Lipkēviča precīzā divpunktu metiena viesi pirmo reizi šovakar izvirzījās vadībā (37:36). Pateicoties Pita un Laksas aukstasinībai no tālās distances, valmierieši ātri atguva vadību un, tāpat kā spēles pirmajās divās ceturtdaļās, arī trešajā visu laiku atradās nelielā vadībā. Jau sākot ar spēles trešās ceturtdaļas vidu abu komandu treneri atļāvās plaši eksperimentēt ar sastāvu un laukumā šovakar abu komandu rindās devās visi pieteiktie spēlētāji. Būtiskas korekcijas spēles ritējumā neieviesa arī trešās ceturtdaļas izskaņa un tai punktu ar diviem precīziem soda metieniem pielika Mālmanis (51:47). Spēles ceturto ceturtdaļu ar precīzu metienu atklāja Bērziņš, bet viesi atbildēja ar Miniotas diviem punktiem. Lai gan ceturtdaļas turpinājumā valmierieši turpināja cīnīties un komandas kopējiem spēkiem minūti pirms ceturtdaļas beigām izdevās otro reizi šovakar panākt +12, īsti Prieņu “Vytautas” uzvara divu spēļu kopvērtējumā vairs apdraudēta netika. Valmieriešiem uzvara ar +10 (74:64), bet divu spēļu summā uzvarēja Prieņu “Vytautas”, kuri “Triobet” BBL pusfinālā tiksies ar “Kalev/Cramo” – “Barons kvartāls” pāra uzvarētājiem (izšķirošā spēle šovakar).

“Valmiera/ORDO” – Prieņu “Vytautas” 74:64 (23:17, 14:15, 14:15, 23:17)

“Valmiera/ORDO”: Laksa 18 (6 atl.b), Pits 14 (4 rez.p), Bērziņš 13, Mičels 8, Mālmanis 8, Blaus 5, Jonāts 4, Gabrāns 2, Kaufmanis 2, Kārlis, Valters.

Prieņu “Vytautas”: Lipkēvičs 12, Klimāvičs 11, Valeika 11, Miniotas 10, Linkēvičs 8 (8atl.b), Čizausks 7, Delininkaitis 5, Gvezdausks (6 rez.p), Seškus.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31