Valmieras Ziņas

Valmierā vismaz vienu poti pret Covid-19 ir saņēmuši 36.51% iedzīvotāju; aicina pieteikties vakcinācijai nedēļas nogalē

Iedzīvotājus aicina pieteikties brīvajās vietās uz vakcinācijas pakalpojumu lielajos vakcinācijas centros. Jebkurš pieaugušais Latvijas iedzīvotājs var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku, vietnē: www.manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni: 8989. Vakcinācijai vecāki vai citi likumiskie pārstāvji var pieteikt pusaudžus no 12 līdz 13 gadu vecuma. Vakcinācijai no 14 gadiem pusaudži var pierakstīties paši vietnē www.manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni 8989.

Arī Valmieras Kultūras centra vakcinācijas punktā 12.jūnijā var saņemt Pfizer un Janssen vakcīnas, bet 13.jūnijā – Pfizer vakcīnas. Valmierā vismaz vienu poti pret Covid-19 ir saņēmuši 36.51% iedzīvotāju, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Nacionālais veselības dienests

Kā iepriekš tika ziņots, ka turpinās senioru vakcinācija visa Latvijā bez iepriekšēja pieraksta liela mēroga centros no 9:00 – 10:00, kad liela mēroga centri strādā.

Brīvprātīga vakcinēšanās pret Covid-19 ir droša iespēja sevi pasargāt no simptomātiskas saslimšanas ar vīrusu. Līdz ar to tas ir vienīgais reālais solis pretī iespējai atgriezties dzīves ritmā, kāds bija pirms pandēmijas. No 1. jūnija ikvienam ir iespēja elektroniski iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri