Valmieras Ziņas

Valmierā viesojās Ukrainas pilsētas Červonogradas delegācija

Lasīšanas laiks: 3 min

Piektdien, 20. janvārī, norisinājās Ukrainas pilsētas Červonogradas pārstāvju vizīte Valmierā ar mērķi izzināt Valmieras novada pašvaldības pieredzi investīciju piesaistes, infrastruktūras attīstības, izglītības un sporta, komunālās saimniecības, sabiedriskās kārtības un drošības jautājumu risināšanā, iepazīties ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbu, kā arī pateikties par Valmieras novada sniegto palīdzību Červonogradai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciālists Dzintars Močs.

Černovogradas delegācija – Volodimirs Kovals, mēra vietnieks padomes izpildinstitūcijas jautājumos, Oleksijs Skrebinets, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta 4. vienības pārstāvis un Romāns Kis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta 4. vienības pārstāvis – apmeklēja VUGD Valmieras daļu un VUGD Vidzemes reģiona zvanu centru Cēsīs. Ukraiņu viesus vizītes laikā pavadīja Jānis Skrastiņš, Saeimas deputāts, bijušais VUGD Vidzemes reģiona brigādes komandieris un Dzintars Robulis, Matīšu brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas priekšnieks, kurš jau no 2022. gada pavasara organizē palīdzības kravu nosūtīšanu Červonogradai.

Červonogradas pārstāvji arī iepazinās ar Valmieras novada Pašvaldības policijas darbu, viesojoties Operatīvās informācijas centrā, apmeklēja Jāņa Daliņa stadionu un Valmieras Olimpisko centru, Valmieras Rūpniecības un eksporta parku, un iepazinās ar SIA “Valmieras Namsaimnieks” pieredzi īres namu izveidē.

Vizītes oficiālās daļas noslēgumā ar ukraiņu delegāciju tikās Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs un viņa vietnieks Ričards Gailums, Oksana Kiriļuka, Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas izpilddirektore, kā arī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāvji – Dimitrijs Kohanovs, Kārtības policijas biroja priekšnieks un Jānis Goba, Rietumvidzemes iecirkņa priekšnieks.

Volodimirs Kovals: “Mūsu draudzība ar Valmieras novadu sākās, pateicoties Dzintaram Robulim, kurš ļoti neatlaidīgi un mērķtiecīgi jau kopš kara sākuma organizēja palīdzības kravu nosūtīšanu uz Červonogradu. Esam atbraukuši, lai pateiktos par jūsu lielo palīdzību gan mūsu ugunsdzēsējiem, gan iedzīvotājiem. Mums šajā grūtajā laikā ir svarīgs ne tikai materiālais atbalsts, bet ar drauga pleca sajūta.”

Mēra vietnieks informēja, ka pēdējā palīdzības kravā nosūtītais AS “Valmieras stikla šķiedra” dāvinātais jaudīgais elektrības ģenerators jau tiek izmantots ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas darbības nodrošināšanai pilsētā. Taču kara laika ikdiena nav vienīgais, par ko domā Červonogradas pašvaldība. Ļoti būtiski ir jau tagad plānot pilsētas infrastruktūras atjaunošanu un attīstību turpmākajās desmitgadēs. Ukraiņu delegācijas pārstāvji augstu novērtēja Latvijas un Valmieras sasniegumus kopš valsts neatkarības atjaunošanas un pauda vēlmi apgūt mūsu pieredzi.

Jānis Baiks Valmieras novada iedzīvotāju vārdā pauda stingru atbalstu Ukrainas tautai cīņā ar iebrucējiem. Apliecinājums tam ir daudzās palīdzības kravas Ukrainai, ko sarūpējuši novada iedzīvotāji, uzņēmumi un pašvaldība. “Šim karam ir jābeidzas pēc iespējas ātrāk ar Ukrainas uzvaru. Mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai to veicinātu, gan nosūtot palīdzību, gan uzņemot bēgļus, gan daloties ar savu pieredzi, lai Ukraina tiktu ātrāk atjaunota un kļūtu par pilntiesīgu Eiropas Savienības dalībvalsti.”

Viesošanos Latvijā Červonogradas pārstāvji noslēdza, tiekoties ar saviem labvēļiem un draugiem – Matīšu brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandu.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri