Valmieras Ziņas

Valmierā viesojas Krievijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Jevgeņijs Lukjanovs

Ceturtdien, 23.novembrī, oficiālā vizītē Valmieru apmeklēja Krievijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Jevgeņijs Lukjanovs, lai pārrunātu Valmieras un Krievijas Federācijas pašvaldību savstarpējo sadarbību kultūrā, izglītībā, uzņēmējdarbībā un citās jomās, kā arī, lai apspriestu potenciālos risinājumus memoriāla II Pasaules karā kritušajiem karavīriem sakārtošanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldība.

Vizītes sākumā vēstnieku pašvaldībā uzņēma Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, kā arī domes deputāts un Valmieras 2.vidusskolas direktors Andrejs Gluhovs, pastāstot par Valmieras līdzšinējiem sasniegumiem pilsētas attīstībā un būtiskākajiem nākotnes izaicinājumiem. Tāpat tika apspriesta Valmieras jau ilgstošā sadarbība ar Pleskavas pašvaldību un Tirdzniecības kameru Krievijā. Vēstnieks saņēma uzaicinājumu piedalīties arī nākamā gada Masļeņicas pasākumā Valmieras 2. vidusskolā.

Tikšanās laikā vēstnieks atzīmēja, ka Valmiera acīmredzami piesaista ar savu attīstību, sakārtotību un ambiciozajiem nākotnes plāniem. Pēc viņa teiktā, nav pārsteigums, ka arvien vairāk iedzīvotāju pauž vēlmi pārvākties uz dzīvi šeit, tādēļ ir tikai loģisks solis pilsētā būvēt arvien jaunus īres namus, lai interesentiem būtu, kur dzīvot.

Vizītes noslēgumā vēstnieks apmeklēja memoriālu un tālākai apspriešanai rosināja ieceri objekta sakārtošanas darbus dalīt trīs posmos līdz pat 2020.gadam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri