Valmieras Ziņas

Valmierā viesojas Krievijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Jevgeņijs Lukjanovs

Ceturtdien, 23.novembrī, oficiālā vizītē Valmieru apmeklēja Krievijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Jevgeņijs Lukjanovs, lai pārrunātu Valmieras un Krievijas Federācijas pašvaldību savstarpējo sadarbību kultūrā, izglītībā, uzņēmējdarbībā un citās jomās, kā arī, lai apspriestu potenciālos risinājumus memoriāla II Pasaules karā kritušajiem karavīriem sakārtošanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldība.

Vizītes sākumā vēstnieku pašvaldībā uzņēma Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, kā arī domes deputāts un Valmieras 2.vidusskolas direktors Andrejs Gluhovs, pastāstot par Valmieras līdzšinējiem sasniegumiem pilsētas attīstībā un būtiskākajiem nākotnes izaicinājumiem. Tāpat tika apspriesta Valmieras jau ilgstošā sadarbība ar Pleskavas pašvaldību un Tirdzniecības kameru Krievijā. Vēstnieks saņēma uzaicinājumu piedalīties arī nākamā gada Masļeņicas pasākumā Valmieras 2. vidusskolā.

Tikšanās laikā vēstnieks atzīmēja, ka Valmiera acīmredzami piesaista ar savu attīstību, sakārtotību un ambiciozajiem nākotnes plāniem. Pēc viņa teiktā, nav pārsteigums, ka arvien vairāk iedzīvotāju pauž vēlmi pārvākties uz dzīvi šeit, tādēļ ir tikai loģisks solis pilsētā būvēt arvien jaunus īres namus, lai interesentiem būtu, kur dzīvot.

Vizītes noslēgumā vēstnieks apmeklēja memoriālu un tālākai apspriešanai rosināja ieceri objekta sakārtošanas darbus dalīt trīs posmos līdz pat 2020.gadam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri