Valmieras Ziņas

Valmierā viesojas Itālijas vēstnieks

Šodien, 21.septembrī, reģionālajā vizītē Valmierā viesojas Itālijas vēstnieks Latvijā V.E. Sabastjano Fulči (Sebastiano Fulci), portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

Valmieras pilsētas pašvaldībā Itālijas vēstnieks tikās ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un Valmieras pilsētas pašvaldības ārējo sakaru organizatoru Jāni Bērziņu. Tikšanās laikā vēstnieks tiks informēts par Valmieras panākumiem ekonomikas, izglītības, kultūras, tūrisma un sporta jomā, kā arī šā brīža aktualitātēm un attīstības plāniem. Vizītes laikā tiks pārrunātas turpmākās sadarbības iespējas starp Valmieru un Itāliju.

Pēc vizītes pašvaldībā delegācija viesosies uzņēmumā SIA “Padtex Insulation”, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes skaņas, siltumizolācija un ugunsdrošības produktu ražošanu no stikla šķiedras. SIA “Padtex Insulation” vēstnieks tiksies ar uzņēmuma īpašnieku, itāli Džerardo Ciro Esposito (Mr. Gerardo Ciro Esposito) un valdes locekli Juri Volkopu.

Vizītes laikā vēstnieks apmeklēs arī Vidzemes Augstskolu un tiksies ar akadēmisko prorektori Ivetu Putniņu, lai iepazītos ar Vidzemes Augstskolas piedāvātajām starptautiskajām programmām un sadarbības iespējām ar Itāliju.

Vēstnieks apmeklēs arī Valmieras Tehnikumu un tiksies ar direktori Vinetu Melngāršu, jo Valmieras Tehnikums realizējis vairākas veiksmīgas skolēnu pieredzes apmaiņas programmas Itālijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri