Valmieras Ziņas

Valmierā viesojas Igaunijas vēstnieks

Piektdien, 27.oktobrī, Valmieru apmeklē Igaunijas vēstnieks Latvijā Tonis Nirks (Tõnis Nirk) un viņa vietniece Merje Stanciene (Merje Stanciene), lai tuvāk iepazītu dažādus uzņēmējdarbības vides aspektus Valmierā, kā arī pārrunātu ciešākas Valmieras un Igaunijas sadarbības iespējas nākotnē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte. 

Vizītes sākumā vēstnieks un viņa vietniece tikās ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un ārējo sakaru organizatori Elīnu Rubuli. Viesiem sniegta prezentācija par pilsētas būtiskākajiem attīstības rādītājiem, kā arī raksturota Valmieras līdzšinējā sadarbība ar Igauniju.

Vizītes turpinājumā viesi dosies uz Valmiermuižas alus darītavu, kur ar tās vadītāju Aigaru Ruņģi pārrunās uzņēmuma eksporta tirgus politiku, bet vēlāk Vidzemes Olimpiskajā centrā vēstniecības delegācija tiks iepazīstināta ar topošā peldbaseina un SPA kompleksa plānu, kas, kā plānots, saistoši varētu būt arī Igaunijas iedzīvotājiem.

Vizītes izskaņā vēstnieks un viņa asistente apmeklēs Valmieras Biznesa inkubatoru, kur runās ne tikai par jauno uzņēmēju veiksmes stāstiem, atbalsta pasākumiem un nākotnes potenciālu, bet arī par sadarbības veicināšanas iespējām starp inkubatoru un dažādām uzņēmējdarbības atbalsta, zinātnes un pētniecības institūcijām Igaunijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri