Valmieras Ziņas

Valmierā viesojās Ekonomikas ministrijas pārstāvji

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 3. februārī, Valmierā viesojās Ekonomikas ministrijas vadības pārstāvji – Edmunds Valantis, valsts sekretārs, Ilze Beināre, valsts sekretāra vietniece būvniecības un mājokļu jautājumos, kā arī Agita Fernāte, mājokļu politikas departamenta vecākā referente, apmeklējot Vidzemes Augstskolu un Valmieras novada pašvaldību, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciālists Dzintars Močs.

Ar Ekonomikas ministrijas pārstāvjiem tikās Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, Sandis Svarinskis, izpilddirektora vietnieks, Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītājs, Ilona Kalniņa, Valmieras pilsētas pārstāvniecības Rīgā vadītāja, pašvaldības domes priekšsēdētāja padomniece, un Ilmārs Skādulis, SIA “Valmieras Namsaimnieks” valdes loceklis.

Ministrijas un pašvaldības pārstāvji apsprieda Valmieras novada mājokļu fonda attīstība stratēģiju un zemas cenas īres mājokļu finansējuma piesaistes iespējas, kā arī pārrunāja citas Ekonomikas ministrijas pārziņā esošo jautājumu aktualitātes, tostarp Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras statusa maiņu, investīciju piesaistes stratēģiju, Cilvēkkapitāla attīstības padomes izveidi un nodarbinātības veicināšanas pasākumus.

Savukārt Vidzemes Augstskolā (ViA) Ekonomikas ministrijas pārstāvji tikās ar Ivetu Putniņu, administratīvo prorektori, un Mariju Katrīnu Dambi, Vidzemes Augstskolas būvniecības virziena docētāju, lai pārrunātu ViA Ilgtspējīgas būvniecības studiju virziena attīstību, inovāciju integrāciju visa veidu procesos un augstskolas lomu pašvaldības attīstības izaugsmē, vienlīdz skatoties uz noteiktu specializāciju reģionā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri