Valmieras Ziņas

Valmierā veikals “Lidl” varētu sākt darbu 2020.gada nogalē (3)

Ceturtdien, 25.aprīlī, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti lēma piekrist, ka sabiedrība ar ierobežotu atbildību “GAUJASLEJA” pārtikas preču veikala Stacijas ielā 8 būvniecības procesa ietvaros veic būvniecību pašvaldībai piederošās zemes vienībās Stacijas, Dīķa un Meža ielā, portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja domes sēdē.

Lēmums arī paredz slēgt vienošanos ar SIA “GAUJASLEJA” par zemes vienību izmantošanu, nosakot, ka visus izdevumus, kas saistīti ar būvniecības procesu, sedz uzņēmums.

Skatot šo jautājumu domes komitejās, tika skaidrots, ka veikala “Lild” būvniecības procesa ietvaros, lai ievērotu pašvaldības tehniskos noteikumu prasības, nepieciešams būvniecību veikt arī pieguļošajos, pašvaldībai piederošajos zemes gabalos.

Jānis Baiks komitejas deputātus informēja, ka pirms projekta izstrādes ir veikts satiksmes audits. Paredzēts izbūvēt iebrauktuvi uz veikala stāvlaukumu no Stacijas ielas un Meža ielas. Tāpat tiks pārbūvēts Meža ielas posms un Dīķa iela.

Rita Jemšika deputātiem skaidroja, ka līdz šī gada septembrim paredzēts izstrādāt būvprojektu, bet pieguļošo ielu pārbūve varēs notikt tikai nākamgad. Tā kā uzņēmumam pašvaldība ir noteikusi prasību, ka ir jāizbūvē apkārtējās ielas, lai objektu varētu nodot ekspluatācijā, reālais termiņš, kad veikals varētu sākt darboties, ir 2020.gada nogale.

Pašvaldībai ir iecere nojauktās mājas, kurā dzīvojis rakstnieks, romāna “Valmieras puikas” autors Pāvils Rozītis, vietā izveidot vides objektu, ja tiks panākta vienošanās ar plānota veikala īpašnieku.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Vija - 07.01.2020 Atbildēt

  Un kad var sakt pieteikties vakancem

  Vija - 07.01.2020 Atbildēt

  Un kad var sakt pieteikties vakancem
  Uz zles darbinieku

  Franciska - 24.09.2020 Atbildēt

  Labdien! Es velos darbs pavare.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” steidzami aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes). Ja Tev ir vēlme: veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; nodrošināt pedagoģisko procesu grupā; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 7.maijam e-pastā: ezitis@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 29446642 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rubenes iela 38, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-05-07

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valkas iela 2, Strenči,Strenču novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 590-650 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs STRENČOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Strenču nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-06 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri