Valmieras Ziņas

Valmierā veikals “Lidl” varētu sākt darbu 2020.gada nogalē

Ceturtdien, 25.aprīlī, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti lēma piekrist, ka sabiedrība ar ierobežotu atbildību “GAUJASLEJA” pārtikas preču veikala Stacijas ielā 8 būvniecības procesa ietvaros veic būvniecību pašvaldībai piederošās zemes vienībās Stacijas, Dīķa un Meža ielā, portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja domes sēdē.

Lēmums arī paredz slēgt vienošanos ar SIA “GAUJASLEJA” par zemes vienību izmantošanu, nosakot, ka visus izdevumus, kas saistīti ar būvniecības procesu, sedz uzņēmums.

Skatot šo jautājumu domes komitejās, tika skaidrots, ka veikala “Lild” būvniecības procesa ietvaros, lai ievērotu pašvaldības tehniskos noteikumu prasības, nepieciešams būvniecību veikt arī pieguļošajos, pašvaldībai piederošajos zemes gabalos.

Jānis Baiks komitejas deputātus informēja, ka pirms projekta izstrādes ir veikts satiksmes audits. Paredzēts izbūvēt iebrauktuvi uz veikala stāvlaukumu no Stacijas ielas un Meža ielas. Tāpat tiks pārbūvēts Meža ielas posms un Dīķa iela.

Rita Jemšika deputātiem skaidroja, ka līdz šī gada septembrim paredzēts izstrādāt būvprojektu, bet pieguļošo ielu pārbūve varēs notikt tikai nākamgad. Tā kā uzņēmumam pašvaldība ir noteikusi prasību, ka ir jāizbūvē apkārtējās ielas, lai objektu varētu nodot ekspluatācijā, reālais termiņš, kad veikals varētu sākt darboties, ir 2020.gada nogale.

Pašvaldībai ir iecere nojauktās mājas, kurā dzīvojis rakstnieks, romāna “Valmieras puikas” autors Pāvils Rozītis, vietā izveidot vides objektu, ja tiks panākta vienošanās ar plānota veikala īpašnieku.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri