Valmieras Ziņas

Valmierā veikals “Lidl” varētu sākt darbu 2020.gada nogalē (2)

Ceturtdien, 25.aprīlī, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti lēma piekrist, ka sabiedrība ar ierobežotu atbildību “GAUJASLEJA” pārtikas preču veikala Stacijas ielā 8 būvniecības procesa ietvaros veic būvniecību pašvaldībai piederošās zemes vienībās Stacijas, Dīķa un Meža ielā, portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja domes sēdē.

Lēmums arī paredz slēgt vienošanos ar SIA “GAUJASLEJA” par zemes vienību izmantošanu, nosakot, ka visus izdevumus, kas saistīti ar būvniecības procesu, sedz uzņēmums.

Skatot šo jautājumu domes komitejās, tika skaidrots, ka veikala “Lild” būvniecības procesa ietvaros, lai ievērotu pašvaldības tehniskos noteikumu prasības, nepieciešams būvniecību veikt arī pieguļošajos, pašvaldībai piederošajos zemes gabalos.

Jānis Baiks komitejas deputātus informēja, ka pirms projekta izstrādes ir veikts satiksmes audits. Paredzēts izbūvēt iebrauktuvi uz veikala stāvlaukumu no Stacijas ielas un Meža ielas. Tāpat tiks pārbūvēts Meža ielas posms un Dīķa iela.

Rita Jemšika deputātiem skaidroja, ka līdz šī gada septembrim paredzēts izstrādāt būvprojektu, bet pieguļošo ielu pārbūve varēs notikt tikai nākamgad. Tā kā uzņēmumam pašvaldība ir noteikusi prasību, ka ir jāizbūvē apkārtējās ielas, lai objektu varētu nodot ekspluatācijā, reālais termiņš, kad veikals varētu sākt darboties, ir 2020.gada nogale.

Pašvaldībai ir iecere nojauktās mājas, kurā dzīvojis rakstnieks, romāna “Valmieras puikas” autors Pāvils Rozītis, vietā izveidot vides objektu, ja tiks panākta vienošanās ar plānota veikala īpašnieku.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Vija - 07.01.2020 Atbildēt

    Un kad var sakt pieteikties vakancem

    Vija - 07.01.2020 Atbildēt

    Un kad var sakt pieteikties vakancem
    Uz zles darbinieku

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri