“Valmiera” uzvar “Talsus/Irlavu”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Svētdien, 29.janvārī, FBK ‘’Valmiera’’ savā laukumā ar 11:5 uzvarēja ‘’Talsi/Irlava’’ komandu.

Pirmais spēles periods tiek iesākts veiksmīgi, un mājinieku pirmais gols tiek iegūts no Inta Vilka puses. Tuvojoties pirmā perioda pusei pretinieki izlīdzina rezultātu- 2:2. Artūrs Bračka un Ints Vilks valmieriešiem gūst divu punktu pārsvaru noslēdzot pirmo periodu ar rezultātu 4:2.

Otrais periods tiek iesākts ar diviem goliem no mājinieku puses, un tālāk sekoja atbildes reakcija no pretiniekiem, kuri arī guva divus golus pēc kārtas. FBK ‘’Valmiera spēlētāji no pretiniekiem atraujas ar četru golu pārsvaru (8:4).

Spēles pēdējās divdesmit minūtes arī tiek iesāktas ar valmieriešu golu no Mārtiņa Kājiņa puses. Trešajā periodā valmierieši guva trīs golus un tikai uz vienu nāca pret atbilde no pretiniekiem. Spēle noslēdzās ar valmieriešu trešo uzvaru pēc kārtas. Valmieriešiem par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Artūrs Bračka, kurš šovakar guva savus pirmos virslīgas vārtus.

FBK “Valmiera” – ‘’Talsi/Irlava’’11:5 (4:2, 4:2, 3:1)

FBK “Valmiera” -Ints Vilks 4 (3+1), Ričards Eglītis 3 (0+3), Matīss Salmiņš 2 (1+1), Artūrs Bračka 2 (1+1), Ivo Balodis 2 (1+1), Mārtiņš Broks 2 (2+0), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0), Kaspars Janēvičs 1 (1+0), Mārtiņš Kājiņš 1 (1+0), Edvards Voldemārs Kažmers 1 (0+1), Aldis Haralds Ābrams 1 (0+1).