Valmieras Ziņas

Valmierā uzstāsies kiberdrošības stratēģe no Apvienotās Karalistes

15.februārī Valmierā notiks tikšanās ar Klēru Leinu (Clare Lain), Apvienotās Karalistes vadošo nacionālo pārstāvi NATO Kooperatīvās kiberaizsardzības izcilības centrā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Attīstības aģentūras pārstāve Sanda Serafinoviča.

Tikšanos ar nosaukumu “It starts with me…” (no angļu val. Tas sākas ar mani…) organizē Vidzeme TechGirls un Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Riga TechGirls  un Lielbritānijas vēstniecību, lai iedvesmotu Latvijas iedzīvotājus karjerai tehnoloģiju nozarē.

Pasākuma galvenajai runātājai Klērai Leinai ir bijusi veiksmīga karjera tehnoloģiju un informācijas tehnoloģiju sektorā kā arī finanšu, farmācijas, pārtikas pārstrādes un civilās inženierijas uzņēmumos. Vēlāk savus personīgos karjeras izaicinājumus K. Leina turpinājusi valsts sektorā, strādājot dažādās lomās IT apmācībās un konsultācijās kā arī Apvienotās Karalistes Aizsardzības ministrijā. Šobrīd Klēra ir Apvienotās Karalistes vadošā nacionālā pārstāve NATO Kooperatīvās kiberaizsardzības izcilības centrā. Tikšanās laikā Klēra dalīsies savā stāstā par karjeras attīstību un šī brīža pienākumiem un atbildībām.

Zīmīgi, ka Vidzemes Augstskolā ar 2018. gada rudeni tiek īstenota maģistra studiju programma “Kiberdrošības inženierija”, jo jau šobrīd un tuvākajā laikā pieprasījums pēc inženierzinātņu un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju speciālistiem ievērojami pārsniegs piedāvājumu, tādējādi paverot lieliskas karjeras iespējas kiberdrošības speciālistiem.

Tikšanās ar kiberdrošības speciālisti Klēru Leinu notiks 15. februārī no plkst. 12.30 līdz 14.00 Vidzemes augstskolas Inženierzinātņu fakultātē (Tērbatas iela 10).

Spied “Going” Facebook: https://ej.uz/vtg3, ja arī Tu vēlies apmeklēt!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā ROKAS LOKMETINĀTĀJU (MMA). Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta. Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Darba laiks: darba dienās 09:00 – 17:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties uz brīvo metinātāja vietu iespējams sazinoties pa tālruni 29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com SIA "Lat Met" pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: Pieteikties iespējams sazinoties pa tālr.29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com

Mūsu partneri