Valmieras Ziņas

Valmierā uzstāsies kiberdrošības stratēģe no Apvienotās Karalistes

15.februārī Valmierā notiks tikšanās ar Klēru Leinu (Clare Lain), Apvienotās Karalistes vadošo nacionālo pārstāvi NATO Kooperatīvās kiberaizsardzības izcilības centrā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Attīstības aģentūras pārstāve Sanda Serafinoviča.

Tikšanos ar nosaukumu “It starts with me…” (no angļu val. Tas sākas ar mani…) organizē Vidzeme TechGirls un Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Riga TechGirls  un Lielbritānijas vēstniecību, lai iedvesmotu Latvijas iedzīvotājus karjerai tehnoloģiju nozarē.

Pasākuma galvenajai runātājai Klērai Leinai ir bijusi veiksmīga karjera tehnoloģiju un informācijas tehnoloģiju sektorā kā arī finanšu, farmācijas, pārtikas pārstrādes un civilās inženierijas uzņēmumos. Vēlāk savus personīgos karjeras izaicinājumus K. Leina turpinājusi valsts sektorā, strādājot dažādās lomās IT apmācībās un konsultācijās kā arī Apvienotās Karalistes Aizsardzības ministrijā. Šobrīd Klēra ir Apvienotās Karalistes vadošā nacionālā pārstāve NATO Kooperatīvās kiberaizsardzības izcilības centrā. Tikšanās laikā Klēra dalīsies savā stāstā par karjeras attīstību un šī brīža pienākumiem un atbildībām.

Zīmīgi, ka Vidzemes Augstskolā ar 2018. gada rudeni tiek īstenota maģistra studiju programma “Kiberdrošības inženierija”, jo jau šobrīd un tuvākajā laikā pieprasījums pēc inženierzinātņu un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju speciālistiem ievērojami pārsniegs piedāvājumu, tādējādi paverot lieliskas karjeras iespējas kiberdrošības speciālistiem.

Tikšanās ar kiberdrošības speciālisti Klēru Leinu notiks 15. februārī no plkst. 12.30 līdz 14.00 Vidzemes augstskolas Inženierzinātņu fakultātē (Tērbatas iela 10).

Spied “Going” Facebook: https://ej.uz/vtg3, ja arī Tu vēlies apmeklēt!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri