Valmieras Ziņas

Valmierā uz tilta notikusi četru automašīnu sadursme

30. augustā pulksten 17.30 Valmierā uz tilta pār Gauju notika četru automašīnu sadursme, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

Situācija radās, automašīnas “Renault” vadītājam neievērojot atbilstošu distanci, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu “Nissan”, kas tālāk deva triecienu priekšā stāvošai “VW Caravelle” un tā “VW Passat” automašīnai. Ceļu satiksmes negadījumā tika bojātas visas iesaistītās automašīnas, kā arī “Nissan” automašīnas vadītājai tika sniegta medicīniskā palīdzība. Policija skaidro notikušā apstākļus.

30. augustā pulksten 15.50 Cēsu novada  Vaives pagastā autoceļa Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža 88. kilometrā notika sadursme starp automašīnu “Volvo” un “Seat” vadītājiem. “Seat” transportlīdzeklim veicot kreiso pagriezienu, “Volvo” vadītājs centās laikus nobremzēt un izvairīties no priekšā esošās automašīnas, taču transportlīdzeklis tika sanests un tam sakabē esošā piekabe trāpīja “Seat” automašīnai.  Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “Seat” šoferis, kurš nogādāts medicīnas iestādē.  Policija skaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi. Trijos no negadījumiem saņemta informācija par trīs cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies divi vadītāji. Noformēti 58 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 21 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri