Valmieras Ziņas

Valmierā uz gājēju pārejas notriekta sieviete

5.jūlijā pulksten 9:55 Valmierā, Mazā Stacijas ielā automašīnas “Volvo” vadītājs uzbrauca gājējai, kura tajā brīdī šķērsoja ielu pa gājēju pāreju. Cietusī sieviete nogādāta ārstniecības iestādē. Policija skaidro notikušo, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.

6.jūlijā pulksten 11:45 Naukšēnu novada Koņu pagastā automašīnas “Toyota” vadītāja nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītāja, kura tika nogādāta medicīnas iestādē.

Laika posmā no 22.jūnija līdz 7.jūlijam Valmierā no kāda īpašuma nozagtas vairākas mantas – ripzāģis, skrūvspīles un ūdens sūknis. Materiālie zaudējumi vērtējami 410 eiro apmērā. Policija skaidro lietas apstākļus.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 5. jūlija līdz 8.jūlijam, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 191 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 26 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos no gadījumiem ir četras cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 13 transportlīdzekļu vadītāji, no tiem septiņi bija automašīnu šoferi, viens mopēda vadītājs un pieci velosipēda vadītāji.  Noformēti 322 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 203 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu, viens par protokols noformēts par agresīvu braukšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri