Valmieras Ziņas

Valmierā uz gājēju pārejas notriekta sieviete

5.jūlijā pulksten 9:55 Valmierā, Mazā Stacijas ielā automašīnas “Volvo” vadītājs uzbrauca gājējai, kura tajā brīdī šķērsoja ielu pa gājēju pāreju. Cietusī sieviete nogādāta ārstniecības iestādē. Policija skaidro notikušo, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.

6.jūlijā pulksten 11:45 Naukšēnu novada Koņu pagastā automašīnas “Toyota” vadītāja nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītāja, kura tika nogādāta medicīnas iestādē.

Laika posmā no 22.jūnija līdz 7.jūlijam Valmierā no kāda īpašuma nozagtas vairākas mantas – ripzāģis, skrūvspīles un ūdens sūknis. Materiālie zaudējumi vērtējami 410 eiro apmērā. Policija skaidro lietas apstākļus.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 5. jūlija līdz 8.jūlijam, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 191 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 26 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos no gadījumiem ir četras cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 13 transportlīdzekļu vadītāji, no tiem septiņi bija automašīnu šoferi, viens mopēda vadītājs un pieci velosipēda vadītāji.  Noformēti 322 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 203 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu, viens par protokols noformēts par agresīvu braukšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ziemeļvidzemes pamatskola aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU uz pilnu likmi. Galvenie pienākumi:Rūpēties par personības psiholoģisko veselību un veikt preventīvo darbu labvēlīgas vides pilnveidošanā; Palīdzēt bērnam sevi labāk saprast un pārvarēt grūtības, pilnveidot saskarsmes iemaņas un labāk sagatavoties neatkarīgai dzīvei; Veikt psiholoģiski – pedagoģiskos izpēti, rezultātu apstrādāšanu, psiholoģisko slēdzienu un rekomendāciju sagatavošanu; Plānot un organizēt proforientācijas izpēti un profkonsultācijas. Prasības kandidātam: otrā līmeņa profesionālā augstākā bakalaura izglītība ar izglītības psihologa kvalifikāciju; kvalifikācija  saglabāšanai ir nepieciešamā profesionālās pilnveides izglītība (ieskaitot piedalīšanās semināros, kursos, kā arī piedalīšanās supervīzijās); pieredze darbā ar bērniem ar speciālām izglītības vajadzībām; labas datorprasmes (MS Word, MS Excel, Internet Explorer u.c.); labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; spēja plānot un organizēt savu darbu; atbildības sajūta un precizitāte; valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām. Profesijas kods: 244503. Darba alga (bruto): 862,50 – 920 EUR. Darba vietas adrese: Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pagasts, Kocēnu novads. CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: ziemelvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2019. gada 30. novembrim. Tālrunis informācijai: 26423042, Ziemeļvidzemes pamatskolas direktore Ligita Kūle. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz ziemelvidzeme@kocenunovads.lv

Mūsu partneri