Valmieras Ziņas

Valmierā uz braucošas automašīnas uzkrīt nolūzis koks (papildināts)

Pievienota trešā rindkopa un aculiecinieces foto

Svētdien, 27.oktobrī, Valmierā stiprā vēja dēļ Cēsu ielā pie tilta pār Gauju nolūza koks, uzkrītot uz braucošas automašīnas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja aculiecinieki.

Tāpat stiprais vējš nolauzis kokus un zarus arī citviet pilsētā. L.Laicena ielā stipro vēju nav izturējusi liepa. Vienu zaru zaudējis pie Sv. Sīmaņa baznīcas augošais ozols. Aculiecinieki informēja, ka nolūzis koks uz laiku bloķējis Valmieras – Cēsu šoseju netālu no Valmieras. Nolūzuši koki arī bijuši uz Valmieras – Kauguru ceļa.

Kā informēja portāla lasītāja Santa, nolūzuši koki bļoķēja satiksmi uz ceļa Valmiera-Sietiņiezis. Braucējiem pašiem nācās atbrīvot brauktuvi no vairākiem kokiem.

Aculiecinieces foto

Aicinām arī portāla lasītājus ziņot par vētras postījumiem, sūtot attēlus uz redakcija@valmieraszinas.lv vai arī https://www.facebook.com/valmieraszinas.lv/!

Svētdien Valsts ugunsdzēsības un glābšana dienests Latvijā kopumā saņēmis vairāk nekā 100 izsaukumus, kuri saistīti ar stipro vēju un tā radītajiem bojājumiem. Šādi izsaukumi saņemti gan dienas pirmajā pusē Kurzemē un Zemgalē, gan pēcpusdienā un vēl šobrīd Vidzemē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vidzemē kopumā saņemti aptuveni 40 šādi izsaukumi (informācija plkst. 16.30) un arī šobrīd ugunsdzēsēji glābēji aktīvi strādā, lai pēc iespējas ātrāk likvidētu apdraudējumu. Lielākoties ugunsdzēsēju glābēju palīdzība nepieciešama, lai atbrīvotu ceļa braucamās daļas no nolūzušiem un uz tām uzkritušiem kokiem. Vidzemē izsaukumi ir gan Valmierā un tās apkārtnē, gan arī Cēsu, Limbažu un Smiltenes pusēs.

VUGD atgādina, ja ir nogāzušies koki, pārrauti vadi, notikusi kāda avārija vai cits negadījums, nekavējoties zvaniet uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri