Valmieras Ziņas

Valmierā top jauni gājēju – velosipēdistu celiņi

Septembra sākumā uzsākta kopīgu gājēju un velosipēdu ceļu izbūve Rubenes ielas posmā no Beātes ielas līdz Georga Apiņa ielai un Valkas ielas posmā no Raiņa līdz Tērbatas ielai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Valkas ielā tiek pārbūvēta tajā esošā ietve par kopīgu gājēju un velosipēdu ceļu Valkas ielas labajā pusē, vienlaikus sašaurinot Valkas ielas brauktuvi līdz 7,5m platumam.

Rubenes ielas labajā pusē kopīgais gājēju un velosipēdu ceļš tiek būvēts ielas labajā pusē, kur iepriekš gājēju ietve nebija izbūvēta, tādējādi veidojot nepārtrauktu velosipēdistu un gājēju plūsmu.

Apvienotā gājēju un velosipēdu ceļa izbūvi Valkas ielas posmā no Raiņa līdz Tērbatas ielai atbilstoši iepirkuma rezultātiem veic SIA “NCC BALTIC” par 325214,73 EUR ar PVN.  Rubenes ielas posma no Beātes līdz Georga Apiņa ielai ietves izbūvi atbilstoši iepirkuma rezultātiem veic SIA “Kvinta BCL” par 205675,01 EUR ar PVN ar darbu izpildē piesaistīto apakšuzņēmēju SIA “WOLTEC”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri