Valmieras Ziņas

Valmierā taps vēl divi lielveikali (12)

Valmieras būvvaldē iesniegta dokumentācija par divu lielveikalu būvniecību pilsētā, pašvaldības vadībai tikšanās laikā ar iedzīvotājiem pastāstīja Valmieras mērs Jānis Baiks.

Vienu no lielveikaliem iecerējis būvēt Vācijas zemo cenu veikalu tīkls “Lidl”. Kā novēroja portāls “Valmieras Ziņas”, jau pašlaik teritorijā starp Stacijas, Krāsotāju, Meža un Dīķa ielu notiek būvlaukuma sagatavošanas darbi, nojaucot vairākas ēkas. Jau iepriekš ziņojām, ka 2014.gadā šajā teritorijā tika nojaukta nepabeigtā daudzdzīvokļu māja, taču kopš tā laika zemes gabals netika izmantots un pienācīgi uzturēts. Vairākkārt esam ziņojuši par nenopļauto un piegružoto teritoriju.

Kā informē Valmieras pilsētas būvvalde, jau ir izsniegta būvatļauja par pārtikas preču veikala būvniecību šajā teritorijā. Saistībā ar būvdarbu sākšanu, īpašnieks veic teritorijas atbrīvošanu no vecajām ēkām.

Gatavojoties veikala atvēršanai, “Lidl” jau ir sācis darbinieku atlasi. Kā liecina šī gada sākumā publicētais sludinājums vakanču portālā cv.lv, “Lidl” meklēja pretendentus nākotnes veikala vadītājam Valmierā, piedāvājot bruto mēneša algu no 915 līdz 1200 eiro. Potenciālajam veikala vadītājam tiks nodrošinātas pilnībā apmaksātas apmācības ārpus Latvijas.

Ekrāna tvērums

Otro lielveikalu iecerējis būvēt uzņēmums “Rimi Latvia”. Tas atradīsies Rīgas ielā 74, blakus degvielas uzpildes stacijai “Neste”, liecina informatīva plāksne, kas novietota pie zemes gabala.

Kopējā zemes gabala platība ir 14 291 kvadrātmetri. Spriežot pēc projekta vizualizācijas, iecerētais veikals būs “Rimi” hipermārkets. Ēkai plānoti divi stāvi, apbūves laukums 4003,7 kvadrātmetri. Pie veikala paredzēts izveidot stāvlaukumu 163 automašīnām un 61 velosipēdam, kā arī zaļo zonu 3412 kvadrātmetru platībā.

Pirmo “Rimi” lielveikalu Valmierā atvēra 2011.gada 10.jūnijā. Tā kopējā kopējā platība ir 1470 kvadrātmetri, no kuriem 900 kvadrātmetru aizņem “Rimi” supermārkets.

“Rimi” veikala atklāšana Valmierā, Fabrikas ielā 2

Pagaidām portālam “Valmieras Ziņas” nav izdevies iegūt plašāku informāciju no “Lidl” un “Rimi Latvia” par iecerēto veikalu būvniecību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  skumjais kurmis - 28.02.2019 Atbildēt

  Vai tiešām Rimi vēl nav gana? Jau tagad gājējiem un velobraucējiem ir problēmas tikt pāri Rīgas ielai pie jaunā TOP veikala. Tiešām jātaisa turpat blakus vēl viens bardaks??? Vai tiešām vēl par maz visādu iepirkšanās vietu?

   Apse - 03.03.2019 Atbildēt

   Veikali ir vajadzīgi,bet Lidl vietā labāk būtu tapusi daudzdzīvokļu māja…

  Anita - 01.03.2019 Atbildēt

  Varbūt varējāt kādu lielveikalu pie Depo?Šeit tomēr ir diezgan apdzīvota vieta un varētu visu nepueciešamo pie viena nopirkt.

   skumjais kurmis - 01.03.2019 Atbildēt

   Oi, laipni atdotu jums to pašu hiper – super – rimi!

   Klāvs - 01.03.2019 Atbildēt

   Anita +
   Šķiet sāk palikt par daudz to pārtikas veikalu.

  Iveta - 01.03.2019 Atbildēt

  Piekrītu Anitai. Pie NESTES skaista zaļa zona, varēja kaut ko atpūtai uzbūvēt, bērniem …

   Ļetraks - 01.03.2019 Atbildēt

   Ej ar saviem bērniem pūties gaujmalā….

   skumjais kurmis - 02.03.2019 Atbildēt

   Atpūtas vieta vai bērnu laukums tak nenesīs peļņu, kas ir svarīgākais pilsētas vadībai! Iedzīvotāju intereses viņiem pie d…

   Sanita - 04.03.2019 Atbildēt

   Atkal nevienam nav gana labi, tikai visi cikstetaji, bus pirmie, kas apmekles sos veikalus. 😁

  Lāčuks - 01.03.2019 Atbildēt

  Super ik pa 50 metriem pa pārtikas veikalam .Tādu skatu pat pārtikušajā Norvēģijā neredzēt .

  Vēsturnieks - 07.03.2019 Atbildēt

  Man vairāk satrauc, ka šo veikalu celtniecības dēļ tiek nojaukts kultūrvēsturisks piemineklis, ēka, kur dzīvoja Pāvils Rozītis Krāsotāju ielā 1. Manuprāt Valmierai būtu jānokaunas par šādu rīcību, kā nekā Pāvila Rozīša romāns “Valmieras puikas” ir literatūras klasika. Skumji, ka Valmiera redz visur tikai komerciālos ieguvums :(

Piesakies! Valmieras pilsētas pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Juridiskās nodaļas JURISTU/-I uz nenoteiktu laiku Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: - izstrādāt dažāda veida dokumentus, tajā skaitā, līgumus, domes lēmumus, rīkojumus, saistošos noteikumus, administratīvos aktus; - izvērtēt Pašvaldības iestāžu / struktūrvienību sagatavotos juridisko dokumentu projektus, nepieciešamības gadījumā tos pilnveidojot; - konsultēt Pašvaldības vadību un darbiniekus juridisku jautājumu risināšanā (tajā skaitā Pašvaldības kapitālsabiedrību pārvaldības procesa nodrošināšanā), izskaidrot tiesību normu jēgu un to piemērošanu; - sagatavot atbildes uz fizisko un juridisko personu iesniegumiem; prasības pieteikumus tiesai; - pārstāvēt Pašvaldības intereses valsts un pašvaldību institūcijās, tiesā; - veikt tiesu prakses analīzi. un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība tiesību zinātnē (jurista kvalifikācija); - profesionālās darbības pieredze jurista amatā vismaz divi gadi; - zināšanas publisko tiesību jomā, administratīvajā procesā un tiesību aktu izstrādē; - izpratne par pašvaldības darbu un procesiem; - spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā; - spēja analītiski domāt, būt precīzam darbu izpildē, strādāt ar lielu informācijas apjomu; - labas saskarsmes spējas; - labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; - teicamas latviešu valodas prasmes; - darba pieredze pašvaldību iestādēs specialitātē tiks uzskatīta par priekšrocību. mēs piedāvājam: - stabilu atalgojumu (atbilstoši 11.mēnešalgu grupai no 1050 līdz 1380 EUR); - personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; - apmācības iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi; - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam. Pieteikuma vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, ar norādi „Pieteikums jurista amatam”, līdz 2019.gada 6.augustam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 26121155. Profesija: JURISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Lāčplēša iela, 2 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-06

Pievienojies! Valmieras pilsētas pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā IEKŠĒJO AUDITORU/-I uz nenoteiktu laiku Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: - uzlabot un optimizēt Pašvaldības darbības; - palīdzēt efektīvi izmantot resursus un aizsargāt kapitālu; - veikt finanšu un lietderības auditus; - uzraudzīt un pārliecināt par kontroles piemērotību; - konsultēt (par līdzsvaru starp risku un kontroli); - sniegt priekšlikumus par iekšējās kontroles pilnveidošanu. un ja Tev ir: - augstākā izglītība finanšu, ekonomikas vai uzņēmuma vadības jomā; - profesionālās darbības pieredze iekšējā auditora amatā vismaz divi gadi; - izpratne par pašvaldības darbu un procesiem; - spēja organizēt savu darbu un strādāt patstāvīgi; - spēja analītiski domāt, būt precīzam darbu izpildē, strādāt ar lielu informācijas apjomu; - labas saskarsmes spējas un precizitāte; - labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; - teicamas latviešu valodas prasmes; - darba pieredze pašvaldību iestādēs specialitātē tiks uzskatīta par priekšrocību. mēs piedāvājam: - stabilu atalgojumu (atbilstoši 10.mēnešalgu grupai no 945 līdz 1275 EUR); - personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; - apmācības iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi; - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam. Pieteikuma vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, ar norādi „Pieteikums iekšējā auditora amatam”, līdz 2019.gada 2.augustam plkst.16:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 29448574. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: IEKŠĒJAIS AUDITORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-02

Mūsu partneri