Valmieras Ziņas

Valmierā taps vēl divi lielveikali (12)

Valmieras būvvaldē iesniegta dokumentācija par divu lielveikalu būvniecību pilsētā, pašvaldības vadībai tikšanās laikā ar iedzīvotājiem pastāstīja Valmieras mērs Jānis Baiks.

Vienu no lielveikaliem iecerējis būvēt Vācijas zemo cenu veikalu tīkls “Lidl”. Kā novēroja portāls “Valmieras Ziņas”, jau pašlaik teritorijā starp Stacijas, Krāsotāju, Meža un Dīķa ielu notiek būvlaukuma sagatavošanas darbi, nojaucot vairākas ēkas. Jau iepriekš ziņojām, ka 2014.gadā šajā teritorijā tika nojaukta nepabeigtā daudzdzīvokļu māja, taču kopš tā laika zemes gabals netika izmantots un pienācīgi uzturēts. Vairākkārt esam ziņojuši par nenopļauto un piegružoto teritoriju.

Kā informē Valmieras pilsētas būvvalde, jau ir izsniegta būvatļauja par pārtikas preču veikala būvniecību šajā teritorijā. Saistībā ar būvdarbu sākšanu, īpašnieks veic teritorijas atbrīvošanu no vecajām ēkām.

Gatavojoties veikala atvēršanai, “Lidl” jau ir sācis darbinieku atlasi. Kā liecina šī gada sākumā publicētais sludinājums vakanču portālā cv.lv, “Lidl” meklēja pretendentus nākotnes veikala vadītājam Valmierā, piedāvājot bruto mēneša algu no 915 līdz 1200 eiro. Potenciālajam veikala vadītājam tiks nodrošinātas pilnībā apmaksātas apmācības ārpus Latvijas.

Ekrāna tvērums

Otro lielveikalu iecerējis būvēt uzņēmums “Rimi Latvia”. Tas atradīsies Rīgas ielā 74, blakus degvielas uzpildes stacijai “Neste”, liecina informatīva plāksne, kas novietota pie zemes gabala.

Kopējā zemes gabala platība ir 14 291 kvadrātmetri. Spriežot pēc projekta vizualizācijas, iecerētais veikals būs “Rimi” hipermārkets. Ēkai plānoti divi stāvi, apbūves laukums 4003,7 kvadrātmetri. Pie veikala paredzēts izveidot stāvlaukumu 163 automašīnām un 61 velosipēdam, kā arī zaļo zonu 3412 kvadrātmetru platībā.

Pirmo “Rimi” lielveikalu Valmierā atvēra 2011.gada 10.jūnijā. Tā kopējā kopējā platība ir 1470 kvadrātmetri, no kuriem 900 kvadrātmetru aizņem “Rimi” supermārkets.

“Rimi” veikala atklāšana Valmierā, Fabrikas ielā 2

Pagaidām portālam “Valmieras Ziņas” nav izdevies iegūt plašāku informāciju no “Lidl” un “Rimi Latvia” par iecerēto veikalu būvniecību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  skumjais kurmis - 28.02.2019 Atbildēt

  Vai tiešām Rimi vēl nav gana? Jau tagad gājējiem un velobraucējiem ir problēmas tikt pāri Rīgas ielai pie jaunā TOP veikala. Tiešām jātaisa turpat blakus vēl viens bardaks??? Vai tiešām vēl par maz visādu iepirkšanās vietu?

   Apse - 03.03.2019 Atbildēt

   Veikali ir vajadzīgi,bet Lidl vietā labāk būtu tapusi daudzdzīvokļu māja…

  Anita - 01.03.2019 Atbildēt

  Varbūt varējāt kādu lielveikalu pie Depo?Šeit tomēr ir diezgan apdzīvota vieta un varētu visu nepueciešamo pie viena nopirkt.

   skumjais kurmis - 01.03.2019 Atbildēt

   Oi, laipni atdotu jums to pašu hiper – super – rimi!

   Klāvs - 01.03.2019 Atbildēt

   Anita +
   Šķiet sāk palikt par daudz to pārtikas veikalu.

  Iveta - 01.03.2019 Atbildēt

  Piekrītu Anitai. Pie NESTES skaista zaļa zona, varēja kaut ko atpūtai uzbūvēt, bērniem …

   Ļetraks - 01.03.2019 Atbildēt

   Ej ar saviem bērniem pūties gaujmalā….

   skumjais kurmis - 02.03.2019 Atbildēt

   Atpūtas vieta vai bērnu laukums tak nenesīs peļņu, kas ir svarīgākais pilsētas vadībai! Iedzīvotāju intereses viņiem pie d…

   Sanita - 04.03.2019 Atbildēt

   Atkal nevienam nav gana labi, tikai visi cikstetaji, bus pirmie, kas apmekles sos veikalus. 😁

  Lāčuks - 01.03.2019 Atbildēt

  Super ik pa 50 metriem pa pārtikas veikalam .Tādu skatu pat pārtikušajā Norvēģijā neredzēt .

  Vēsturnieks - 07.03.2019 Atbildēt

  Man vairāk satrauc, ka šo veikalu celtniecības dēļ tiek nojaukts kultūrvēsturisks piemineklis, ēka, kur dzīvoja Pāvils Rozītis Krāsotāju ielā 1. Manuprāt Valmierai būtu jānokaunas par šādu rīcību, kā nekā Pāvila Rozīša romāns “Valmieras puikas” ir literatūras klasika. Skumji, ka Valmiera redz visur tikai komerciālos ieguvums :(

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri