Valmieras Ziņas

Valmierā taps vēl divi lielveikali (12)

Valmieras būvvaldē iesniegta dokumentācija par divu lielveikalu būvniecību pilsētā, pašvaldības vadībai tikšanās laikā ar iedzīvotājiem pastāstīja Valmieras mērs Jānis Baiks.

Vienu no lielveikaliem iecerējis būvēt Vācijas zemo cenu veikalu tīkls “Lidl”. Kā novēroja portāls “Valmieras Ziņas”, jau pašlaik teritorijā starp Stacijas, Krāsotāju, Meža un Dīķa ielu notiek būvlaukuma sagatavošanas darbi, nojaucot vairākas ēkas. Jau iepriekš ziņojām, ka 2014.gadā šajā teritorijā tika nojaukta nepabeigtā daudzdzīvokļu māja, taču kopš tā laika zemes gabals netika izmantots un pienācīgi uzturēts. Vairākkārt esam ziņojuši par nenopļauto un piegružoto teritoriju.

Kā informē Valmieras pilsētas būvvalde, jau ir izsniegta būvatļauja par pārtikas preču veikala būvniecību šajā teritorijā. Saistībā ar būvdarbu sākšanu, īpašnieks veic teritorijas atbrīvošanu no vecajām ēkām.

Gatavojoties veikala atvēršanai, “Lidl” jau ir sācis darbinieku atlasi. Kā liecina šī gada sākumā publicētais sludinājums vakanču portālā cv.lv, “Lidl” meklēja pretendentus nākotnes veikala vadītājam Valmierā, piedāvājot bruto mēneša algu no 915 līdz 1200 eiro. Potenciālajam veikala vadītājam tiks nodrošinātas pilnībā apmaksātas apmācības ārpus Latvijas.

Ekrāna tvērums

Otro lielveikalu iecerējis būvēt uzņēmums “Rimi Latvia”. Tas atradīsies Rīgas ielā 74, blakus degvielas uzpildes stacijai “Neste”, liecina informatīva plāksne, kas novietota pie zemes gabala.

Kopējā zemes gabala platība ir 14 291 kvadrātmetri. Spriežot pēc projekta vizualizācijas, iecerētais veikals būs “Rimi” hipermārkets. Ēkai plānoti divi stāvi, apbūves laukums 4003,7 kvadrātmetri. Pie veikala paredzēts izveidot stāvlaukumu 163 automašīnām un 61 velosipēdam, kā arī zaļo zonu 3412 kvadrātmetru platībā.

Pirmo “Rimi” lielveikalu Valmierā atvēra 2011.gada 10.jūnijā. Tā kopējā kopējā platība ir 1470 kvadrātmetri, no kuriem 900 kvadrātmetru aizņem “Rimi” supermārkets.

“Rimi” veikala atklāšana Valmierā, Fabrikas ielā 2

Pagaidām portālam “Valmieras Ziņas” nav izdevies iegūt plašāku informāciju no “Lidl” un “Rimi Latvia” par iecerēto veikalu būvniecību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  skumjais kurmis - 28.02.2019 Atbildēt

  Vai tiešām Rimi vēl nav gana? Jau tagad gājējiem un velobraucējiem ir problēmas tikt pāri Rīgas ielai pie jaunā TOP veikala. Tiešām jātaisa turpat blakus vēl viens bardaks??? Vai tiešām vēl par maz visādu iepirkšanās vietu?

   Apse - 03.03.2019 Atbildēt

   Veikali ir vajadzīgi,bet Lidl vietā labāk būtu tapusi daudzdzīvokļu māja…

  Anita - 01.03.2019 Atbildēt

  Varbūt varējāt kādu lielveikalu pie Depo?Šeit tomēr ir diezgan apdzīvota vieta un varētu visu nepueciešamo pie viena nopirkt.

   skumjais kurmis - 01.03.2019 Atbildēt

   Oi, laipni atdotu jums to pašu hiper – super – rimi!

   Klāvs - 01.03.2019 Atbildēt

   Anita +
   Šķiet sāk palikt par daudz to pārtikas veikalu.

  Iveta - 01.03.2019 Atbildēt

  Piekrītu Anitai. Pie NESTES skaista zaļa zona, varēja kaut ko atpūtai uzbūvēt, bērniem …

   Ļetraks - 01.03.2019 Atbildēt

   Ej ar saviem bērniem pūties gaujmalā….

   skumjais kurmis - 02.03.2019 Atbildēt

   Atpūtas vieta vai bērnu laukums tak nenesīs peļņu, kas ir svarīgākais pilsētas vadībai! Iedzīvotāju intereses viņiem pie d…

   Sanita - 04.03.2019 Atbildēt

   Atkal nevienam nav gana labi, tikai visi cikstetaji, bus pirmie, kas apmekles sos veikalus. 😁

  Lāčuks - 01.03.2019 Atbildēt

  Super ik pa 50 metriem pa pārtikas veikalam .Tādu skatu pat pārtikušajā Norvēģijā neredzēt .

  Vēsturnieks - 07.03.2019 Atbildēt

  Man vairāk satrauc, ka šo veikalu celtniecības dēļ tiek nojaukts kultūrvēsturisks piemineklis, ēka, kur dzīvoja Pāvils Rozītis Krāsotāju ielā 1. Manuprāt Valmierai būtu jānokaunas par šādu rīcību, kā nekā Pāvila Rozīša romāns “Valmieras puikas” ir literatūras klasika. Skumji, ka Valmiera redz visur tikai komerciālos ieguvums :(

Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Darbinieku darba tiesiskās attiecības regulē Darba likums. CV un motivācijas vēstuli sūtīt – ievp@ievp.gov.lv Prasības kandidātiem amatam nepieciešama augstākā medicīniskā izglītība – veselības aprūpes vadības ārsts vai sertificēts ārsts specialitātē; latviešu valodu zināšanas C līmeņa 2. pakāpē; veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 10.03.2009. noteikumi Nr.219 "Kārtība, kādā veicama obligātā veselības pārbaude"); datorprasmes; labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli. Iestāde piedāvā Stabilu atalgojumu, darba samaksa norādīta par pilnu slodzi; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 28 kalendāra dienas; papildatvaļinājums – ja darbs saistīts ar īpašu risku – 3 darba dienas; papildatvaļinājums – ja aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 16 gadiem vai bērns invalīds līdz 18 gadu vecumam – 3 darba dienas; papildatvaļinājums – ja aprūpē ir mazāk par trim bērniem vecumā līdz 14 gadiem - ne mazāk par vienu darba dienu; veselības apdrošināšana; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalstu līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu) iegādes izdevumus kompensēšana līdz 50,00 EUR apmērā. Profesija: PSIHIATRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-30 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz ievp@ievp.gov.lv, t.67290127, 64123905 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Darbinieku darba tiesiskās attiecības regulē Darba likums. CV un motivācijas vēstuli sūtīt – ievp@ievp.gov.lv Prasības kandidātiem Valmieras cietuma Medicīnas daļas vadītāja amatam amatam nepieciešama augstākā medicīniskā izglītība – veselības aprūpes vadības ārsts vai sertificēts ārsts specialitātē; latviešu valodu zināšanas C līmeņa 2. pakāpē; veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 10.03.2009. noteikumi Nr.219 "Kārtība, kādā veicama obligātā veselības pārbaude"); datorprasmes; labas komunikācijas prasmes un organizatora spējas spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli. Iestāde piedāvā Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 28 kalendāra dienas; papildatvaļinājums – ja darbs saistīts ar īpašu risku – 3 darba dienas; papildatvaļinājums – ja aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 16 gadiem vai bērns invalīds līdz 18 gadu vecumam – 3 darba dienas; papildatvaļinājums – ja aprūpē ir mazāk par trim bērniem vecumā līdz 14 gadiem - ne mazāk par vienu darba dienu; veselības apdrošināšana; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalstu līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu) iegādes izdevumus kompensēšana līdz 50,00 EUR apmērā. Profesija: VADĪTĀJS /DIREKTORS /PĀRVALDNIEKS (VESELĪBAS APRŪPES JOMĀ) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-17 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz ievp@ievp.gov.lv, t.67290127, 64123905 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri