Valmieras Ziņas

Valmierā taps vēl divi lielveikali (13)

Valmieras būvvaldē iesniegta dokumentācija par divu lielveikalu būvniecību pilsētā, pašvaldības vadībai tikšanās laikā ar iedzīvotājiem pastāstīja Valmieras mērs Jānis Baiks.

Vienu no lielveikaliem iecerējis būvēt Vācijas zemo cenu veikalu tīkls “Lidl”. Kā novēroja portāls “Valmieras Ziņas”, jau pašlaik teritorijā starp Stacijas, Krāsotāju, Meža un Dīķa ielu notiek būvlaukuma sagatavošanas darbi, nojaucot vairākas ēkas. Jau iepriekš ziņojām, ka 2014.gadā šajā teritorijā tika nojaukta nepabeigtā daudzdzīvokļu māja, taču kopš tā laika zemes gabals netika izmantots un pienācīgi uzturēts. Vairākkārt esam ziņojuši par nenopļauto un piegružoto teritoriju.

Kā informē Valmieras pilsētas būvvalde, jau ir izsniegta būvatļauja par pārtikas preču veikala būvniecību šajā teritorijā. Saistībā ar būvdarbu sākšanu, īpašnieks veic teritorijas atbrīvošanu no vecajām ēkām.

Gatavojoties veikala atvēršanai, “Lidl” jau ir sācis darbinieku atlasi. Kā liecina šī gada sākumā publicētais sludinājums vakanču portālā cv.lv, “Lidl” meklēja pretendentus nākotnes veikala vadītājam Valmierā, piedāvājot bruto mēneša algu no 915 līdz 1200 eiro. Potenciālajam veikala vadītājam tiks nodrošinātas pilnībā apmaksātas apmācības ārpus Latvijas.

Ekrāna tvērums

Otro lielveikalu iecerējis būvēt uzņēmums “Rimi Latvia”. Tas atradīsies Rīgas ielā 74, blakus degvielas uzpildes stacijai “Neste”, liecina informatīva plāksne, kas novietota pie zemes gabala.

Kopējā zemes gabala platība ir 14 291 kvadrātmetri. Spriežot pēc projekta vizualizācijas, iecerētais veikals būs “Rimi” hipermārkets. Ēkai plānoti divi stāvi, apbūves laukums 4003,7 kvadrātmetri. Pie veikala paredzēts izveidot stāvlaukumu 163 automašīnām un 61 velosipēdam, kā arī zaļo zonu 3412 kvadrātmetru platībā.

Pirmo “Rimi” lielveikalu Valmierā atvēra 2011.gada 10.jūnijā. Tā kopējā kopējā platība ir 1470 kvadrātmetri, no kuriem 900 kvadrātmetru aizņem “Rimi” supermārkets.

“Rimi” veikala atklāšana Valmierā, Fabrikas ielā 2

Pagaidām portālam “Valmieras Ziņas” nav izdevies iegūt plašāku informāciju no “Lidl” un “Rimi Latvia” par iecerēto veikalu būvniecību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  skumjais kurmis - 28.02.2019 Atbildēt

  Vai tiešām Rimi vēl nav gana? Jau tagad gājējiem un velobraucējiem ir problēmas tikt pāri Rīgas ielai pie jaunā TOP veikala. Tiešām jātaisa turpat blakus vēl viens bardaks??? Vai tiešām vēl par maz visādu iepirkšanās vietu?

   Apse - 03.03.2019 Atbildēt

   Veikali ir vajadzīgi,bet Lidl vietā labāk būtu tapusi daudzdzīvokļu māja…

  Anita - 01.03.2019 Atbildēt

  Varbūt varējāt kādu lielveikalu pie Depo?Šeit tomēr ir diezgan apdzīvota vieta un varētu visu nepueciešamo pie viena nopirkt.

   skumjais kurmis - 01.03.2019 Atbildēt

   Oi, laipni atdotu jums to pašu hiper – super – rimi!

   Klāvs - 01.03.2019 Atbildēt

   Anita +
   Šķiet sāk palikt par daudz to pārtikas veikalu.

  Iveta - 01.03.2019 Atbildēt

  Piekrītu Anitai. Pie NESTES skaista zaļa zona, varēja kaut ko atpūtai uzbūvēt, bērniem …

   Ļetraks - 01.03.2019 Atbildēt

   Ej ar saviem bērniem pūties gaujmalā….

   skumjais kurmis - 02.03.2019 Atbildēt

   Atpūtas vieta vai bērnu laukums tak nenesīs peļņu, kas ir svarīgākais pilsētas vadībai! Iedzīvotāju intereses viņiem pie d…

   Sanita - 04.03.2019 Atbildēt

   Atkal nevienam nav gana labi, tikai visi cikstetaji, bus pirmie, kas apmekles sos veikalus. 😁

  Lāčuks - 01.03.2019 Atbildēt

  Super ik pa 50 metriem pa pārtikas veikalam .Tādu skatu pat pārtikušajā Norvēģijā neredzēt .

  Vēsturnieks - 07.03.2019 Atbildēt

  Man vairāk satrauc, ka šo veikalu celtniecības dēļ tiek nojaukts kultūrvēsturisks piemineklis, ēka, kur dzīvoja Pāvils Rozītis Krāsotāju ielā 1. Manuprāt Valmierai būtu jānokaunas par šādu rīcību, kā nekā Pāvila Rozīša romāns “Valmieras puikas” ir literatūras klasika. Skumji, ka Valmiera redz visur tikai komerciālos ieguvums :(

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “mini top!” Alejas ielā 7A, Kocēnos,Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs KOCĒNOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7A, Kocēni, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Padtex Insulation” ir uzņēmums, kas ražo siltumu izolējošus materiālus karstu detaļu (krāni, caurules, motori, turbīnas) nosegšanai. Uzņēmumam paplašinoties un palielinot ražošanas apjomus, aicinām savā komandā pievienoties KONSTRUKTORUS (profesijas kods 2141 18) Tava darba apraksts: izgatavot produktu rasējumus atbilstoši klientu un tehnoloģiskām prasībām; veikt aprēķinu un projektēšanas darbus ar specializētām datorprogrammām; izstrādāt rūpnieciskās produkcijas dizaina failus; piedalīties pieprasījumu apstrādes, ražošanas, tehniskās uzraudzības, izstrādājumu pilnveidošanas un realizācijas procesos. Mūsu prasības kandidātiem: darba pieredze darbā ar specializētām projektēšanas un rasēšanas datorprogrammām (AutoCAD, Creo); precizitāte, atbildības sajūta, spēja radoši pieiet darbam, gatavība pilnveidoties profesionāli un intelektuāli; vēlama augstākā tehniskā izglītība (pieļaujama – profesionālā vidējā izglītība vai atbilstošas jomas students); gatavība doties apmācībās ārzemēs. Mēs piedāvājam: iespējas pilnveidot darbam nepieciešamās praktiskās prasmes un savas profesionālās zināšanas pieredzējušā kolektīvā; stabilu darba vietu Valmierā; konkurētspējīgu atalgojumu 1350 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas, veselības apdrošināšanu; labus darba apstākļus; atsaucīgus kolēģus un darbu lieliskā komandā. CV ar norādi “Konstruktors” gaidīsim līdz 2019.gada 30.novembrim uz e-pastu alise@padtex.lv vai iesniedzot personīgi Cempu ielā 27, Valmierā, LV-4201. Tālrunis informācijai 22418808. Par atlases rezultātiem informēsim uz atlases tikšanos uzaicinātos kandidātus. Profesija: KONSTRUKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2020-01-01 Kontaktpersona: CV ar norādi “Konstruktors” sūtīt uz alise@padtex.lv vai iesniegt personīgi, t.22418808 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Viestura vidusskola (turpmāk – Skola) aicina darbā direktora vietnieku izglītības jomā (audzināšanas darbā) (0.75 darba slodzes) Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Kā pilsēta nevar pastāvēt bez iedzīvotājiem, tā pašvaldība - bez izglītotiem, lojāliem un atsaucīgiem darbiniekiem. Ja Tev ir vēlme: · nodrošināt mācību procesa organizēšanu Skolā saskaņā ar izvirzītajiem Skolas uzdevumiem un vērtībām; · vadīt, plānot, organizēt Skolas audzināšanas darbu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; · nodrošināt Skolas audzināšanas programmas izstrādi, koordinēt un pārraudzīt tās izpildi un organizēt Skolas ārpusstundu darbu; · apkopot un analizēt informāciju, gatavot pārskatus un ziņojumus par audzināšanas darbu Skolā; · koordinēt klašu audzinātāju darbu; · apzināt un popularizēt metodiskos materiālus un pedagogu darba pieredzi audzināšanas darbā; · atbalstīt un konsultēt izglītojamo pašpārvaldes darbību; · veicināt Skolas tradīciju saglabāšanu un pilnveidošanu un tēla veidošanu; · nodrošināt drošu, pozitīvu un psiholoģiski labvēlīgu vidi Skolā; · rūpēties par izglītojamo drošību un Skolas iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu; · atbilstoši darba pienākumiem piedalīties pedagoģiskās padomes sēžu sagatavošanā un organizēšanā; un ja Tev ir: · atbilstoša izglītība, kā arī atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likumā, Izglītības likumā noteiktajām prasībām un Ministru kabineta noteikumiem Nr.569; · vēlama vismaz trīs gadu pieredze līdzīgā amatā pēdējo piecu gadu laikā; · Valsts valodas prasme augstākajā līmenī; · spēja strādāt patstāvīgi, pieņemt lēmumus un prasme rīkoties nestandarta situācijās; · labas komunikācijas, sadarbības un motivēšanas prasmes; · pieredze izglītības jomu reglamentējošo tiesību aktu pārzināšana; · jaunāko izglītības un pedagoģijas jomu aktualitāšu pārzināšana un prasme pielietot darbā; · precizitāte un atbildība darbā; · labas prasmes darbā ar MS Office programmatūrām; mēs piedāvājam: · darbu radošā, draudzīgā kolektīvā; · stabilu, sakārtotu darba vidi; · atalgojumu 1300 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par pilnu darba slodzi); · sociālās garantijas. Pieteikuma vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz uldis.jansons@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Viestura vidusskolas kancelejā, adrese: Viestura aleja 3, Valmiera, ar norādi „Direktora vietnieka vakancei”, līdz 2019.gada 28. novembrim plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 29286619. Iesniegtos personas datus Skola izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: VADĪTĀJA VIETNIEKS /DIREKTORA VIETNIEKS /IZPILDDIREKTORS (IZGLĪTĪBAS JOMĀ) Darba vietas adrese: LATVIJA, Viestura aleja 3, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2019-11-28 Kontaktpersona: Piet.vēst., CV, augst.izgl.dok.kopiju ar norādi sūtīt uz uldis.jansons@valmiera.edu.lv

Mūsu partneri