Valmieras Ziņas

Valmierā noskaidroti mazie Vidzemes rāpošanas čempioni

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras dzimšanas dienas svētku ietvaros noritēja jautrais “Lupilu” mazuļu rāpošanas čempionāts, kurā tika noskaidroti ātrākie Vidzemes rāpotāji. Čempionāts pulcēja teju 60 dalībniekus no Valmieras, Valmieras novada, Cēsīm, Madonas, Rīgas un citām Latvijas vietām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Lidl Latvija” Korporatīvās Komunikācijas departamentā.

Smaidu pilnajā “Lupilu” mazuļu rāpošanas čempionātā savas prasmes pārbaudīja un gandrīz 4 metrus garo distanci pieveica 56 mazuļi vecumā no 6 līdz 12 mēnešiem. Daudziem mazulīšiem šī bija pirmā iespēja izmēģināt savus spēkus īstās sacensībās! Pasākuma apmeklētāji neslēpa savu atzinību par šo iespēju aktīvi un jautri pavadīt laiku kopā ar savām jaunākajām atvasītēm.

Pēc spraigajām sacensībām tika paziņoti uzvarētāji, kuriem īpašas pārsteiguma balvas bija sagādājis čempionāta rīkotājs “Lidl Latvija”, savukārt jauno čempionu vecāki saņēma “Lidl” dāvanu kartes 30 eiro vērtībā. Visi brašie rāpotāji, neatkarīgi no sava uzrādītā rezultāta, par drosmi un apņēmību saņēma gardu veicināšanas balvu.

1. vietu ieguva 12 mēnešus vecais Karmello no Cēsīm ar rezultātu 4,92 sekundes, bet ar vienas milisekundes starpību 2. vietā ierāpoja Ernests no Valmieras (4,93 sekundes). 3. vietā ierindojās 10 mēnešus vecā Marlēna no Valmieras, kas finišēja ar rezultātu 5,8 sekundes.

1. vietas ieguvēja Karmello mamma Velta no Cēsīm teica: “Īsti sportisti zina, cik svarīgi ir kārtīgi atpūsties pirms treniņa – paēst un izgulēties! Domāju, ka tā ir arī mūsu veiksmes atslēga. Visticamāk arī pusdienu plovs deva enerģiju šādam startam!”

2. vietas ieguvējas Marlēnas mamma Krista no Valmieras atklāja, ka: “Šī meitiņai patiešām bija pirmā reize īstās sacensībās, tādēļ arī paši esam pārsteigti par tādu rezultātu. Mēs ar vīru smējāmies, ka Marlēna ir īsta tēva meita, sportiskais gars viņai jau ir gēnos. Paldies par šo iespēju piedalīties!”

Mazo rāpotāju atbalstītāju rindās kopā ar vecākiem bija gan vecvecāki, gan brāļi un māsas, kā arī satraukuma pilnie četrkājainie draugi. Rāpotāju vecāki izmantoja dažādus veicināšanas paņēmienus – rādīja līdzpaņemtās rotaļļietas, mašīnas atslēgas, telefonus un dažādus gardumus, lai motivētu mazos sportistus doties uz finišu. Mazo sportistu uzmanību tomēr ik pa laikam novērsa vēlme labāk iepazīties ar saviem tuvākajiem sāncenšiem un apkārtējajiem.

Rāpošanas čempionāts kopumā piesaistīja lielu uzmanību, izraisot daudzu garāmejošo skatītāju priekpilnu interesi un aizrautīgu līdzi jušanu.

Valmieras “Lupilu” mazuļu rāpošanas čempions bija jau otrais pēc maija beigās Jelgavas pilsētas svētku laikā notikušā pirmā čempionāta. Šovasar šī jautrā un smaidus raisošā čempionāta posmi vēl noritēs arī Ventspils un Jēkabpils pilsētu svētku laikā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri