Valmieras Ziņas

Valmierā spodrības mēnesī notikušas 25 talkas

Aprīlis Valmierā bija pavasara spodrības mēnesis. Tā laikā ikviens valmierietis tika aicināts sakopt savus īpašumus, tiem piegulošās teritorijas, kā arī organizēt vai piedalīties pilsētas publisko teritoriju sakopšanas un labiekārtošanas talkās. Lielā Talka šogad notika 28.aprīlī, taču arī maijā pilsētā turpinās sakopšanas darbi.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks:

“Valmieras pilsētas pašvaldība izsaka pateicību ikvienam valmierietim un kolektīvam, kas veltīja savu brīvo laiku pilsētas sakopšanai un labiekārtošanai, organizēja talkas un iesaistījās tajās. Savu pilsētu mēs veidojam kopā!”

No 19.aprīļa līdz 3.maijam Valmierā notika 25 publisko teritoriju sakopšanas un labiekārtošanas talkas. To dalībniekiem tika izdalīti ap 2000 maisu atkritumu un pērno lapu vākšanai.

Ap 400 skolēniem un pedagogiem vāca sadzīves atkritumus Vanšu tilta apkārtnē, Pauku priedēs un Valmieras tehnikuma tuvumā. Savukārt Valmieras 5.vidusskolas audzēkņi un pedagogi sadzīves atkritumus vāca Kauguru vērī un Dzelzs tilta apkārtnē. Abu skolu kolektīvi iesaistījās arī krūmu un zaru vākšanā pie Dzelzs tilta un gar bijušā šaursliežu dzelzceļa uzbēruma, kas šogad tiek attīrīts no liekā apauguma ar krūmiem un kokiem. Pauku priežu meža un garāžu kooperatīva “Misas” tuvākās apkārtnes sakopšanas talkas organizēja pārstāvji no garāžu kooperatīva.

Atkritumu savākšanas, un uzkopšanas talku organizēja Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs. Valmieras 2.vidusskolas un Valmieras vakara (maiņu) vidusskolas kolektīvs, iesaistot ap 200 talkas dalībnieku, vāca atkritumus Rātes upītes krastos pie Rubenes ielas. 3.maijā viņi organizē piemiņas vietu sakopšanas talku Memoriālā II pasaules karā kritušajiem. Sadzīves atkritumu savākšanas talku Rātes upītes krastos no Rubenes ielas līdz Karātavu kalniņam organizēja arī Septītās dienas adventistu Valmieras draudze. Arī privātās pamatskolas “UniVersum” pārstāvji organizēja Marijas ielas un Valmieras dzelzceļa stacijas apkārtnes sakopšanas talku.

Kauguru vēra, bijušās Valmieras Mākslas skolas ēkas un tai piegulošās teritorijas sakopšanas talkas organizēja Latvijas Republikas Zemessardze un jauniešu organizācija “Divi krasti”. Ģīmes upītes ietekas un Gaujas labā krasta sakopšanu pie Putriņu meža veica RIMI Latvija kolektīvs. Par Dīvaliņa pļavu un draudzes namam piegulošās teritorijas sakopšanas rūpējās Jehovas liecinieku Valmieras draudze.

SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” darbinieki kopā ar ģimenēm, draugiem un Valmieras SOS bērnu ciemata pārstāvjiem rūpējās par Atpūtas parka meža un Sajūtu parka sakopšanu. Savukārt Gaujas krasta sakopšanas talku pie Vanšu tilta tuvumā esošajām labiekārtotajām atpūtas vietām organizēja Valmieras pilsētas pašvaldība kopā ar Valmieras Viestura vidusskolas skautiem un darboties gribošiem Valmieras iedzīvotājiem.

Pateicoties aktīvu valmieriešu iniciatīvai un noorganizētām kopīga darba talkām, tika uzposta teritorija arī ap Vidzemes slimnīcu, AS “Valmieras stikla šķiedra” piegulošā teritorija gar Cempu ielu, vecpilsētas teritorija pie Valmieras muzeja, Valmieras dzīvnieku patversmei piegulošā teritorija, Robežu iela, Slokas un Mednieku ielas, Andreja Upīša ielas 17B pagalms, grava aiz vecās klēts pie īpašuma Cēsu ielā 50. Tika uzsākti pilsētas centra rožu dobes pārveides darbi, kā arī sporta klubs “Burkānciems & Co” iekārtoja taku orientēšanās entuziastiem gar Gaujas kreiso krastu posmā no SIA “VALPRO” līdz Dzelzs tiltam.

Līdz 3.maijam pilsētā notiek Lielajā talkā savākto atkritumu izvešana, tādēļ to kopējais apjoms vēl nav zināms. Pamanot vietas, kur pilsētā šie maisi vēl nav izvesti, lūdzam informēt par to pašvaldības nekustamā īpašuma apsaimniekošanas speciālistu Dzintaru Franci pa tālruni 28314534, 8484 vai rakstot e-pastu dzintars.francis@valmiera.lv

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri