Valmieras Ziņas

Valmierā šonakt pieķerts dzērājšoferis (1)

31.maijā pulksten 1:05 Valmierā, Cēsu ielā, kāds vīrietis vadīja automašīnu “Audi”, būdams 1,63 promiļu reibumā. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

30.maijā pulksten 19:30 Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā autoceļa Smiltenes tehnikums – Mēri – Lobērģi 3. kilometrā notika sadursme starp motociklu “BMW” un “SCANIA”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta motocikla vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 61 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā gadījumā viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā sēdies viens automašīnu vadītājs, viens motociklists, divi velosipēda vadītāji un vienā gadījumā autovadītājs atteicās no pārbaudes. Noformēti 114 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 65 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    tā ir cīņa ar sekām - 31.05.2019 Atbildēt

    akohola un tabakas tirdzniecībai blakus bērnudārzam un skolai, attīstītās eiropas savienības valstīs blakus skolai un bērnudārzam ir skolnieku darinājumu tirdziņi, kur skolnieki kopā ar vecākiem saimnieko, senākā parunā pasaulē, darbs no cilvēka iztaisīja meistaru

Mūsu partneri