Valmieras Ziņas

Valmierā sācis darboties digitālais informatīvais stends

Valmierā pie stāvlaukuma Cēsu ielā 4 uzstādīts digitālais informatīvais stends, kurā valmieriešiem un pilsētas viesiem ir iespēja iepazīties ar pilsētā un tās apkārtnē gaidāmajiem pasākumiem, kā arī citu būtisku informāciju. Digitālā stenda uzstādīšana ir vēl vien solis ceļā uz viedās pilsētas statusu Valmierai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Moča.

Par šāda digitālā stenda uzstādīšanu Valmieras pilsētas pašvaldība lēmusi, lai sakārtotu un padarītu pievilcīgāku Valmieras pilsētvidi, kā arī nodrošinātu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem pieejamu informāciju.

“Iepriekš zaļajā zonā Cēsu ielā 4 atradās vairāki dažāda izmēra un novietojuma reklāmas stendi, kas radīja juceklīgu un nepārdomātu skatu. Tagad tas aizstāts ar jaunu, modernu stendu, kas ir ne tikai glīts, bet arī ērti administrējams. Ar tā palīdzību iespējams ātri informēt iedzīvotājus par pasākumiem, izmaiņām tajos un citu būtisku informāciju,”

norāda Valmieras pilsētas pašvaldības Attīstības un būvniecības pārvaldes vadītāja un struktūrvienības “Valmieras pilsētas Būvvalde” vadītāja Jolanta Brūniņa.

Nākotnē plānots šāda veida digitālos informatīvos stendus izvietot arī citviet pilsētā.

Stendā tiks izvietota Valmieras pilsētas pašvaldības informācija, kā arī dažādu Valmierā un tuvējā apkārtnē notiekošu pasākumu afišas. Uzņēmumi, iestādes un organizācijas, kas vēlas izvietot informāciju digitālajā stendā, aicināti sazināties ar Valmieras pilsētas pašvaldību, rakstot uz e-pastu reklama@valmiera.lv. Ar noteikumiem “Par informācijas izvietošanu digitālajā informatīvajā stendā” iespējams iepazīties Valmieras mājaslapā ŠEIT.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri