Valmieras Ziņas

Valmierā sācis darboties digitālais informatīvais stends

Valmierā pie stāvlaukuma Cēsu ielā 4 uzstādīts digitālais informatīvais stends, kurā valmieriešiem un pilsētas viesiem ir iespēja iepazīties ar pilsētā un tās apkārtnē gaidāmajiem pasākumiem, kā arī citu būtisku informāciju. Digitālā stenda uzstādīšana ir vēl vien solis ceļā uz viedās pilsētas statusu Valmierai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Moča.

Par šāda digitālā stenda uzstādīšanu Valmieras pilsētas pašvaldība lēmusi, lai sakārtotu un padarītu pievilcīgāku Valmieras pilsētvidi, kā arī nodrošinātu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem pieejamu informāciju.

“Iepriekš zaļajā zonā Cēsu ielā 4 atradās vairāki dažāda izmēra un novietojuma reklāmas stendi, kas radīja juceklīgu un nepārdomātu skatu. Tagad tas aizstāts ar jaunu, modernu stendu, kas ir ne tikai glīts, bet arī ērti administrējams. Ar tā palīdzību iespējams ātri informēt iedzīvotājus par pasākumiem, izmaiņām tajos un citu būtisku informāciju,”

norāda Valmieras pilsētas pašvaldības Attīstības un būvniecības pārvaldes vadītāja un struktūrvienības “Valmieras pilsētas Būvvalde” vadītāja Jolanta Brūniņa.

Nākotnē plānots šāda veida digitālos informatīvos stendus izvietot arī citviet pilsētā.

Stendā tiks izvietota Valmieras pilsētas pašvaldības informācija, kā arī dažādu Valmierā un tuvējā apkārtnē notiekošu pasākumu afišas. Uzņēmumi, iestādes un organizācijas, kas vēlas izvietot informāciju digitālajā stendā, aicināti sazināties ar Valmieras pilsētas pašvaldību, rakstot uz e-pastu reklama@valmiera.lv. Ar noteikumiem “Par informācijas izvietošanu digitālajā informatīvajā stendā” iespējams iepazīties Valmieras mājaslapā ŠEIT.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri