Valmieras Ziņas

Valmiera pauž gatavību uzņemt gada lielāko sporta notikumu Latvijā

Lasīšanas laiks: 3 min

Trešdien, 24.aprīlī,  īpašā mediju pasākumā, kas notika Valmieras pārstāvniecībā Rīgā, sabiedrība plašāk tika informēta par šovasar Valmierā gaidāmo Eiropas BMX čempionātu. Izlases galvenais treneris ieskicēja sportiskos mērķus, bet sabiedrības acīm pirmo reizi tika prezentēta čempionāta identitāte.

Aizvadītajā gadā Eiropas Riteņbraukšanas savienība (UEC) oficiāli lēma piešķirt Latvijai 2019. gada UEC Eiropas BMX čempionāta rīkošanas tiesības. Līdz šim mūsu valstī norisinājušies Eiropas čempionāta posmi, bet vienas sacensības, kurās tiks noskaidroti Eiropas čempioni, mūsu valstī norisināsies pirmo reizi vēsturē.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks: “Pirmās BMX sacensības Valmierā notika tālajā 1988.gadā. Pateicoties valmieriešu –  BMX sportistu ieguldījumam un panākumiem BMX sporta attīstībā un popularizēšanā, esam tikuši gan pie starptautiskiem standartiem atbilstošas BMX trases, gan nozīmīgākā BMX sporta notikuma Latvijā – Eiropas čempionāta BMX riteņbraukšanā. Valmierieša, BMX riteņbraucēja Māra Štromberga vārds BMX sporta vēsturē ir ierakstīts, kļūstot par pirmo un vēlāk divkārtējo olimpisko čempionu, labi panākumi ir arī jauniešiem.  Lai Eiropas čempionāts un jaunā BMX trase Valmierā kļūst par iedvesmas avotu un priekšnoteikumu jauniem BMX sasniegumiem!“

Plānots, ka sacensībās piedalīsies vairāk nekā 800 sportisti no vismaz 25 valstīm. Organizatori sagaida vairāk nekā 3500 līdzjutējus kā no Latvijas, tā citām Eiropas valstīm. Eiropas BMX čempionātu Valmierā kā lielu izaicinājumu visam Latvijas sportam akcentēja arī Latvijas Riteņbraukšanas federācijas padomes loceklis Edgars Dupats:

“Eiropas BMX čempionāta rīkošanas pamats ir Latvijas Riteņbraukšanas federācijas un Valmieras pilsētas pašvaldības veiksmīgā sadarbība jau no rīkošanas idejas rašanās. Čempionāta norisināšanās Valmierā ir mūsu izcilāko BMX sportistu gūto panākumu novērtējums. Vēlos izteikt pateicību Valmieras pilsētas pašvaldībai un Izglītības un zinātnes ministrijai par finansiālā atbalsta piešķiršanu, bez kura sacensību rīkošana nebūtu iespējama. Latvijas Riteņbraukšanas federācijas vārdā aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju no 11. – 14. jūlijam uz Valmieru, lai klātienē baudītu augstākā līmeņa BMX!”

Šīs būs vienas no Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas cikla nozīmīgākajām sacensībām elites un junioru vadošajiem BMX sportistiem. Izlases galvenais treneris Ivo Lakučs atklāja, ka gaidāms ļoti spēcīgs dalībnieku sastāvs:

“Valmierā redzēsim visus labākos Eiropas valstu BMX sportistus, kuri ar nepacietību gaida došanos uz Latviju. Runājot par mūsu vadošo sportistu mērķiem, ceram, ka izdosies iekļūt lielajos finālos. Priecē, ka sezonu sekmīgi iesācis juniors Edvards Glāzers, kurš, tāpat kā Vanesa Buldinska un Vineta Pētersone būs starp mūsu galvenajām cerībām. Latvijas braucējiem iespēja startēt savu līdzjutēju priekšā būs milzīgs gods! ”

Mediju pasākumā piedalījās arī Latvijas BMX izlases sportisti – Edvards Glāzers un Vanesa Buldinska. Abi sportista pauda milzīgu gandarījumu, ka tieši savās mājās būs nebijusi iespēja cīnīties par Eiropas čempionāta godalgām.

Eiropas BMX čempionātu Latvijā rīko Latvijas riteņbraukšanas federācija sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Eiropas Riteņbraukšanas savienību. Sacensības finansiāli atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija. Visa informācija par Eiropas BMX čempionātu pieejama mājaslapā – www.eurobmx2019.eu, kā arī sociālo tīklu Facebook un Instagram kontos.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” aicina darbā jaunatnes darbinieku/-ci uz nenoteiktu laiku. Ja Tu vēlies: • organizēt darbu ar jaunatni Valmieras pilsētā; • sadarboties ar jaunatnes politikas īstenošanā iesaistītajām personām un institūcijām; • īstenot un koordinēt informatīvus un izglītojošus pasākumus; • konsultēt jauniešus par pasākumu un projektu izstrādi, īstenošanu, kā arī veicināt jauniešu personības attīstību; un Ja Tev ir : • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • labas angļu valodas zināšanas; • kompetences: vēlme strādāt radoši un piemīt pašiniciatīva; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu, saskaņā ar valsts un pašvaldības izvirzītajām prioritātēm jaunatnes politikas jomā; Par priekšrocību tiks uzskatīta: • pieredze jaunatnes politikas īstenošanā; • zināšanas un izpratne par jaunatnes lietām un tās reglamentējošiem dokumentiem; • augstākā izglītība sociālajās zinībās un apgūta jaunatnes darbinieka apmācību programma; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 720 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 758 EUR pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu; • darba vietu Valmieras Jauniešu mājā; • radošu, atsaucīgu kolektīvu; • iespējas profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz vinda@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda”, adrese: Rīgas iela 42, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” jaunatnes darbinieka/-ces amatam”, līdz 2023.gada 14.jūnijam. Tālrunis papildu informācijai: 25663933. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: JAUNATNES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 42, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-06-14

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 4.80 €/h (pēc pārbaudes laika 5,50 €/h) Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 16.06.2023. uz e-pastu – megija.stalberga@voc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-16 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā vidējās izglītības skolotāju angļu valodā (uz nenoteiktu laiku). ja Tev ir vēlme: • īstenot izglītības programmu mācību priekšmetā Angļu valoda atbilstoši Valsts izglītības standartam; • piedalīties Iestādes pedagoģiskajās sēdēs, mācību priekšmeta jomas darbā, metodiskajās sanāksmēs; un ja Tev ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: psiholoģiskā noturība un augsta emocionālā inteliģence; precizitāte; prasme strādāt komandā; komunikācijas un sadarbības prasmes; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; spēja reaģēt uz izglītojamo vajadzībām, kā arī motivēt izglītojamos darbam; mēs piedāvājam: • atalgojumu no 1020 EUR mēnesī par vienu pedagoģisko likmi pirms nodokļu nomaksas; • pilnu darba slodzi (30 kontaktstundas/nedēļā, 1320 kontaktstundas/gadā); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz vdmv@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā, adrese: Purva iela 12, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Angļu valodas skolotājs/-a”, līdz 2023.gada 1.jūlijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207362. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS VIDĒJĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-07-01

Mūsu partneri