Valmieras Ziņas

Valmierā pasniegta Balva uzņēmējdarbībā

Piektdien, 15.maijā, Vidzemē lielākās izstādes-gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015” ietvaros svinīgā pasākumā pirmo reizi tika pasniegta “Balva uzņēmējdarbībā 2015”, ko piešķīra Valmieras pilsētas pašvaldība un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK). “Balvu uzņēmējdarbībā 2015” saņēma astoņi Valmieras uzņēmumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

“Uzņēmējdarbība vienmēr ir bijusi ļoti nozīmīgs stūrakmens Valmieras attīstībai. Efektīva uzņēmējdarbības vide ir pamats, lai iedzīvotājiem būtu darbavietas un izaugsmes iespējas un lai pilsēta kļūtu arvien pievilcīgāka. Līdz ar to lēmums piešķirt balvu mūsu puses uzņēmējiem, kuri aizvadītajā gadā ir parādījuši izcilu sniegumu, izaugsmi vai nodrošinājuši ilgtermiņa stabilu uzņēmuma attīstību, ir tikai likumsakarīgs. Pateicos ikvienam Valmieras uzņēmumam un uzņēmējam, kurš ir pielicis savu roku un ieguldījis darbu, lai Valmiera augtu un tās iedzīvotājiem klātos arvien labāk,” norāda Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Savukārt LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis uzsver: “Mēs esam gandarīti par visiem uzņēmējiem, kuri ar savu darbu veicina labklājību un ekonomisko augšupeju. Uzņēmējdarbība ir virzītājspēks, kas dod iespēju ikvienam – gan individuālam komersantam, gan mazam uzņēmējam, gan lielam ražotājam – īstenot savas idejas un sapņus. Vidzemes uzņēmēju izstādē-gadatirgū, kas jau 18.reizi notiek Valmierā un pulcē vairāk nekā 200 dalībnieku, mēs varam redzēt, cik bagātīgs ir mūsu uzņēmumu piedāvātais preču un pakalpojumu klāsts, kā uzņēmumi ir auguši un attīstījušies gadu gaitā, pārvarot visas grūtības to ceļā. Tieši neatlaidība un stingra motivācija sasniegt rezultātus ir pamats tam, ka mums ir daudzi uzņēmumi, ar kuru sniegumu varam lepoties nacionālā un arī starptautiskā līmenī. Tajā pašā laikā jāpasakās arī ikvienam mazajam uzņēmējam, kurš sper šo drosmīgo soli – uzsākt savu biznesu.”

“Balvu uzņēmējdarbībā 2015” saņēma AS “Valmieras stikla šķiedra” par izciliem sasniegumiem eksporta tirgos, izveidojot ražotnes Lielbritānijā un Amerikas Savienotajās Valstīs, “Food Union” – AS “Valmieras Piens” par sekmīgu jaunu eksporta tirgu apgūšanu produkcijas eksportam uz Ķīnu, SIA “Valmiermuižas alus” par ieguldījumu tūrisma veicināšanā un latviskā mantojuma saglabāšanā, Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “VAKS” par sekmīgu ilgtermiņa sadarbību ar zemniekiem, SIA “T.N. Rozalinde” par ilggadēju, sekmīgu darbību preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības jomā, SIA “Lars Limited” par efektīva pirmās nepieciešamības preču tirdzniecības tīkla izveidi partnerībā ar “top!” grupu, SIA “Valpro” par efektīvu uzņēmuma attīstību un par atbalstu duālās apmācības programmu īstenošanā un izglītības kvalitātes stiprināšanā, kā arī SIA “Wunderkraut Latvia” par ieguldījumu Valmieras informācijas tehnoloģiju vides attīstībā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri