Valmieras Ziņas

“Valmiera” pārtrauc darba attiecības ar galveno treneri Kalnu

Lasīšanas laiks: < 1 min

“Tonybet” Latvijas futbola virslīgas klubs “Valmiera” ir pārtraucis darba attiecības ar komandas galveno treneri Jurģi Kalnu, svētdien savā kontā tīmekļa vietnē “X.com” informēja klubs.

Līgums ar treneri bija spēkā līdz nākamās sezonas beigām.

“”Valmieras” galvenā trenera pienākumus vairs nepildīs Kalns,” ziņo klubs.

“Pēc abpusējas vienošanās darba attiecības ar treneri ir pārtrauktas,” teikts paziņojumā.

Pēdējo spēli “Valmiera” Kalna vadībā aizvadīja sestdien, izbraukumā ar 6:1 sagraujot “Daugavpili”.

Turnīra tabulā “Valmiera” ar 33 punktiem 17 spēlēs ir trešajā vietā.

Kalns Valmieras komandu vada kopš 2022.gada, pirmajā sezonā kopā ar klubu izcīnot čempiona titulu.

Pirms tam 41 gadu vecais Kalns “Valmieras” komandā strādāja par trenera Tamaza Pertijas asistentu. Iepriekš viņš ir trenējis arī “Audu”, Salaspils “Super Nova” un “Tukums-2000”, tukumniekiem palīdzot uzvarēt Latvijas pēc spēka otrajā līgā.

Profesionāla futbolista karjeras laikā bijušais uzbrucējs Kalns ir pārstāvēja “Liepājas Metalurgu”, “Ventspili”, “Jūrmalu”, “Metta”/LU un “Audu”.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri