Valmieras Ziņas

Valmierā notikusi televīzijas šova ”X Faktors” otrās sezonas atlase

Otrdien, 8.maijā, Valmieras kultūras centrā norisinājās televīzijas šova ”X Faktors” otrās sezonas otrā atlase. Lai gan atlases sākums bija paredzēts pulksten trijos pēcpusdienā, daži no konkursantiem bija ieradušies pirms noteiktā laika, lai ievingrinātu savas balsis un pirms lielā uznāciena atkārtotu dziesmas vārdus.

Uz atlasi ieradās vairāki desmiti dalībnieku ne tikai no Valmieras, bet arī no citām pilsētām un novadiem. Ikviena dalībnieka sejā varēja manīt nelielu uztraukumu, taču tas netraucēja, lai dotos un uzstātos žūrijas priekšā. Dalībniekus atbalstīja un iedrošināja arī pirmās sezonas šova uzvarētājs Arturs Gruzdiņš. Atlasē dalībnieki dziedāja gan ārzemju, gan latviešu dziesmas, viena dalībniece dziedāja pat skaņdarbu no operas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Vaidava Ceramics ir ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Tie apvieno cieņu pret vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilglaicīgu dizainu, kas turas pretī laikam un mainīgajām tendencēm. Aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU / TRAUKU PODNIEKU (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 4.00 – 5.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “FORMĒŠANAS MEISTARS” uz info@vaidava.lv līdz 31.05.2019. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un vaidava.lv. SIA “Rebeka”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 26425050. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-31 Darba sākšanas datums: 2019-06-03 Kontaktpersona: Miks Balodis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri