Valmieras Ziņas

Valmierā notiks zaru šķeldošanas akcija

No 15.marta līdz 10.maijam Valmieras iedzīvotājiem būs iespējams pieteikties zaru šķeldošanas bezmaksas pakalpojuma saņemšanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Akcijas laikā zaru šķeldošanas pakalpojumu finansē Valmieras pilsētas pašvaldība. Tas jau devīto gadu tiek darīts ar mērķi atbalstīt Valmieras iedzīvotājus pavasara sakopšanas darbos, samazinot zaļo, grūti kompostējamo atkritumu apjomu piemājas dārzos. Akcija attiecās uz īpašumiem, kas atrodas Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā, un ik gadu pieaug mājsaimniecību skaits, kas šādu atbalstu novērtē.

Sava īpašuma adresi pieteikt var, zvanot pa tālruni 64224117 vai 29126460, rakstot uz e-pastu: info@v-nami.lv. Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, adrešu pieteikšana klātienē SIA “Valmieras Namsaimnieks” informācijas centrā uz laiku nebūs iespējama.

Pieteiktajās adresēs SIA “Valmieras Namsaimnieks” veiks zaru šķeldošanu, līdz būs izpildīti visi pakalpojuma pieteikumi. Iedzīvotāji aicināti novietot zarus ērti piebraucamās vietās, to resnos galus novietojot pret ielu. Pēc īpašnieka izvēles sasmalcināto zaru šķeldu var atstāt tālākai izmantošanai īpašumā vai tiks nodrošināta tās aizvešana.

Pašvaldība atgādina, ka atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem zaru un jebkādu citu zaļo atkritumu dedzināšana piemājas dārzos nav atļauta.  

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri