Valmieras Ziņas

Valmierā notiks XXI Jaunrades deju konkursa fināls

Sestdien, 26.janvārī, plkst.15.00 Valmieras Kultūras centrā notiks XXI Jaunrades deju konkursa fināls. Finālā skatītāju un žūrijas vērtējumam tiks nodotas 38 dejas, informē Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Latvijas Nacionālā kultūras centra latviešu skatuviskās dejas eksperte Maruta Alpa stāsta: “Šīs nedēļas beigās ir vērts doties uz Valmieru, kur 21. reizi norisināsies Jaunrades deju konkursa fināls. Tā ir vieta, kur pulcējas jaunie un pieredzējušie horeogrāfi, tā ir sacensība, labs dejotāju mākslinieciskais sniegums un zinoša, atsaucīga publika. Konkurss ir nozīmīgs notikums Latvijas kultūras dzīvē, par to liecina lielais dalībnieku skaits ik gadu. To gaida ne tikai horeogrāfi, bet arī dejotāji un kolektīvu vadītāji. Viņiem ir iespēja iegūt jaunas, kolektīviem piemērotas dejas un diskutēt. Konkurss būs spraigs, interesants, radītās dejas parādīs gan nostabilizējušās tendences skatuves dejā, gan pavisam jaunas vēsmas. Kuras no horeogrāfijām gūs žūrijas atzinību un kuras no tām tiks iekļautas nākamajos kultūrvēsturisko novadu Deju svētkos, to uzzināsim pavisam drīz. Uz tikšanos Valmierā- jaunrades deju galvaspilsētā!”

Konkursa I kārta norisinājās 2018.gada decembrī Slampē un Ogrē, no 69 dejām žūrija dalībai finālā izvirzīja 38 dejas. Tās iesnieguši 22 horeogrāfi – Skaidrīte Andževa, Zane Babre, Gints Baumanis, Dagmāra Bārbale, Agris Daņiļevičs, Alise Līna Daugaviete, Ilmārs Dreļs, Diāna Gavare, Liene Gailāne, Jānis Ērglis, Dāvis Ērglis, Rūta Lauce, Agneses Lepse, Lilija Lipora, Andis Lagzdiņš, Baiba Miķelsone, Gundega Prancāne, Artis Puriņš, Jānis Purviņš, Reinis Rešetins, Gunta Skuja, Guna Trukšāne.

XXI Jaunrades konkursa finālu vērtēs: horeogrāfe, profesore, Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku Goda virsvadītāja Rita Spalva, Latvijas Kultūras akadēmijas profesore Gunta Bāliņa, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētā profesore, horeogrāfijas katedras vadītāja un pedagoģe Zita Erss, Jelgavas deju apriņķa deju kolektīvu virsvadītāja, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” Tautas deju ansambļa “Diždancis” mākslinieciskā vadītāja Ieva Karele, teātra horeogrāfs Alberts Kivlenieks, horeogrāfe, Deju svētku virsvadītāja, Tukuma deju apriņķa deju kolektīvu virsvadītāja, Valsts izglītības satura centra Neformālās izglītības departamenta Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente Zanda Mūrniece un Dobeles deju apriņķa deju kolektīvu virsvadītāja, VEF Kultūras pils Tautas deju ansambļa “Gatve” mākslinieciskā vadītāja Gunta Raipala.

Jaundarbus izdejos kolektīvi: “Baltābele”, “Bandava”, “Dancis”, “Dziga”, “Ieviņa”, “Kalve”, “Katvari”, “Lēdmane”, “Līgo”, “Luste”, “Ogrēnietis”, “Raksti”, “Ritenītis”, “Rotaļa”, “Rotaļa XO”, “Sadancis”, Skabardzēni”, “Sen Līgo”, “Sunta”, “Teiksma”, “Vektors”, “Zalktis”, “Ziemeļblāzma”.

XXI Jaunrades deju konkursa finālu rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt iniciatīvu atteikties no sāls lietošanas ielu uzturēšanā Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 23 darba gadu pieredzi Latvijā Aicinām darbā KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTUS TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS – -) ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku; -) ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte; -) ja mācīties no profesionāliem pārdevējiem – konsultantiem un dalīties ar savu skatījumu Tev būtu interesanti; -) ja Tev ir „B „kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto. MĒS PIEDĀVĀJAM : -) elastīgu darba grafiku ( arī darbdienu vakaros ); -) pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 700 līdz 3000 eiro bruto; -) iespēju strādāt savā reģionā; -) kvalitatīvu bezmaksas apmācību un atbalstu ikdienas darbā; -) vissvarīgākais – piedāvājam labu noskaņojumu un priecīgu kolektīvu, motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI : -) iepazīstināt klientus ar produktu; -) izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; -) izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; -) mācīties un augt kopā ar komandu. ( klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst ) Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu : elita.juska@eastcon.lv līdz 01.03.2019.g. Pavadvēstulē, lūdzu, norādi : Kādus rezultātus savā dzīvē esi sasniedzis ( nav svarīgi, kādā jomā ).Ar ko esi lepojies un ar kādām metodēm panāc rezultātu ikdienas darbībā. Lūdzu, uzraksti savus plānus karjerā tuvākajam gadam. Gaidīsim izsmeļošu un konkrētu pieteikumu no Tevis jau šodien. Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, un tās apkārtne Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-01 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli ar norādi sūtīt uz elita.juska@eastcon.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri