Valmieras Ziņas

Valmierā notiks Latvian Voices a cappella festivāls

Valmierā no 7.-10. augustam norisināsies Latvian Voices a cappella festivāls. Tā ietvaros klausītājiem būs iespējams apmeklēt dažādus a cappella mūzikas koncertus, savukārt pašmāju un ārzemju vokālajām grupām un ansambļiem trīs dienu garumā notiks izglītojošas, praktiskas meistarklases. Festivāla īpašais viesis būs labi zināmā grupa no Zviedrijas – The Real Group, kas 9.augustā uzstāsies ar koncertu Valmieras kultūras centrā un vadīs nodarbības meistarklašu dalībniekiem.

A cappella ansambļi un grupas var pieteikties dalībai meistarklasēs līdz 30.aprīlim. Meistarklašu laikā grupām būs iespēja papildināt savas vokālās un ritmiskās prasmes Latvian Voices dziedātāju vadībā, iegūt zināšanas par balss un ķermeņa sagatavošanu dziedāšanai, attīstīt pulsa un “grūva” izjūtu. Liela uzmanība tiks veltīta improvizācijai grupā.

Pieteikšanās anketa ir pieejama: https://ej.uz/latvianvoicesfestival

Vokālā grupa “Latvian Voices” ansambļu meistarklases rīko jau trešo gadu. Šogad tās iegūst vēl plašāku vērienu ar mērķi a cappella svētkus sarūpēt ne tikai meistarklašu dalībniekiem, bet arī Latvijas klausītājiem. Valmieras iedzīvotājiem un viesiem klātienē būs iespējams baudīt trīs savstarpēji atšķirīgus, augstas kvalitātes a cappella koncertus:

7.augustā ANIMA SOLLA koncerts Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā, ieeja bez maksas;

9.augustā THE REAL GROUP koncerts Valmieras kultūras centrā, biļetes – Biļešu paradīzē;

10.augustā FESTIVĀLA NOSLĒGUMA koncerts Valmieras kultūras centrā, ieeja bez maksas.

Festivāla noslēguma koncertā uzstāsies meistarklašu dalībnieki – a cappella ansambļi, kā arī vokālā grupa “Latvian Voices”. Noslēgumā izskanēs arī komponistes Lauras Jēkabsones jaundarbs meistarklašu dalībnieku kopkorim.

Latvian Voices a cappella festivālu atbalsta Valmieras pilsēta un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri