Valmieras Ziņas

Valmierā notiks jauniešu zibakcija ‟Velosipēds vieno”

Turpinoties Eiropas mobilitātes nedēļai Valmierā, Ekoskolu jaunieši no Valmieras sākumskolas, Valmieras 2.vidusskolas un Valmieras Viestura vidusskolas, sadarbojoties ar Valmieras pilsētas pašvaldību, otrdien, 18.septembrī, organizēs zibakciju “Velosipēds vieno”, informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Zibakcija būs jauniešu velobrauciens cauri Valmierai, apmeklējot gan daudzdzīvokļu māju kvartālus un pagalmus, gan izbraucot skaistākos Valmieras veloceliņus. Akcijas mērķis būs pievērst daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju uzmanību velosipēdam kā videi draudzīgam pārvietošanās līdzeklim un, katrā pagalmā izspēlējot kādu pagalma spēli, rosināt arī daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus uz draudzīgu kopā būšanu, savu sadraudzības pasākumu organizēšanu un kopīgu rīcību rūpēs par dzīvesvidi un pagalmu labiekārtošanu.

Zibakcijas sākums būs plkst.17.00 pie Valmieras 2.vidusskolas. Jaunieši velobraucienā dosies caur Apiņa ielas māju kvartālam, pieturot divos pagalmos – starp ēkām Rubenes ielā 34A un Rubenes ielā 36, kā arī starp ēkām Georga Apiņa ielā 16 un Geroga Apiņa ielā 20. Pēc tam velobrauciens, virzoties gar Dzirnavu ezeriņu, Gauju un pāri Dzelzs tiltam, turpināsies uz daudzdzīvokļu māju kvartāliem Pārgaujas pusē. Tur ielas spēļu zib-akcija notiks pagalmā starp ēkām Linarda Laicena ielā 9 un Rūpniecības ielā 40 un pagalmā starp ēkām Stacijas ielā 23 un Stacijas ielā 25. Zibakcijas noslēgums plānots atpūtas vietās pie Gaujas, Atpūtas parkā, kur jaunieši pārrunās gūtos iespaidus, diskutēs par velobraukšanu kā ikdienas pārvietošanās līdzekli pilsētā un iespējamajām rīcībām pilsētvides uzlabošanai.

Eiropas mobilitātes nedēļa ir Eiropas iniciatīva, lai mudinātu pilsētas ieviest un veicināt ilgtspējīgus transporta veidus un aicinātu iedzīvotājus izmēģināt alternatīvas automašīnām. 2017.gadā Eiropas mobilitātes nedēļas laikā aktivitātes organizēja 2526 lielas un mazas pilsētas no 50 valstīm.

Pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri