Valmieras Ziņas

Valmierā notiks hokeja turnīri vasaras līgās, 3×3 un 4×4

Valmieras hokeja klubs sadarbībā ar VIDZEMES OLIMPISKAIS CENTRS, SIA organizē hokeja turnīrus vasaras līgās, 3×3 un 4×4. Četras jūlija svētdienas VOC Elektrum ledus hallē ikvienam būs iespēja mēroties spēkiem ar citiem hokeja entuziastiem, iepriekš nokomplektētās vai izlozētās komandās.

Turnīri norisināsies 3 līgās:

Iesācējlīga, 2005. – 2008. dz.g. (komandas tiek komplektētas pēc  individuālo pieteikumu saņemšanas, lozējot kurš ar kuru spēlēs kopā). Spēlē laukumā 4:4 (spēles laiks 2X8 min. netīrā laika, max spēlētāju skaits komandā  – 6)

Prasmju līga, 2004. dz.g. un vecāki (komandas tiek komplektētas pēc individuālo pieteikumu saņemšanas, kā arī pēc jau nokomplektētas komandas pieteikuma). Spēlē laukumā 3:3 (spēles laiks 2X8 min., max spēlētāju skaits komandā – 5)

Veterānu jeb alus līga, vecums 40+  (komandas tiek komplektētas pēc individuālo pieteikumu saņemšanas, kā arī pēc jau nokomplektētas komandas pieteikuma). Spēlē  laukumā 3:3 (spēles laiks 2X8 min., max spēlētāju skaits komandā  -5).

Komandas  pieteikšanās turnīram jāveic rakstot uz e-pastu:  janislauris@inbox.lv. Reģistrēšanās:  07.07 turnīram līdz 04.07, 14.07 turnīram līdz 11.07, 21.07 turnīram līdz 18.07, 28.07 turnīram līdz 25.07.

Turnīra tabulas un komandas spēļu laiki tiek paziņoti  divas dienas pirms turnīra sākuma www.voc.lv,  sadaļā Vidzemes čempionāts hokejā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Kurjers/-e automobiļa vadītājs Darbavieta: Valmieras un Gulbenes reģionālais centrs, Cempu iela 8d, Valmiera, Eksprespasta departaments. Apkalpes maršruts: Valmiera - Limbaži - Limbažu rajons - Valmiera. Darba pienākumi: · saņemt un pārbaudīt piegādē izsniegtos sūtījumus; · vadoties no ienākošo sūtījumu adresēm, sastādīt maršruta lapu; · veikt adresātiem sūtījumu piegādi; · iekasēt sūtījumu pēcmaksas; · reģistrēt sūtījumu piegādes/nepiegādes informāciju; · nodrošināt pozitīvu kontaktu ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Prasības kandidātiem: · vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei un krievu valodu sarunvalodas līmenī; · labas orientēšanās spējas un prasme precīzi nolasīt karti;  · B kategorijas autovadītāja apliecība (ne mazāk kā 2 gadi); · augsta atbildības sajūta un precizitāte. Piedāvājam: · stabilu atalgojumu no 695.00 EUR (bruto) · sociālās garantijas ; · darba laiku darba dienās no 6:30 - 16:30 ; · pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; · iespēju apliecināt savas spējas un prasmes. Papildu informācija: CV ar norādi Eksprespasta kurjers/-e automobiļa vadītājs, Valmieras un Gulbenes reģionālajā centrā, sūtīt Latvijas Pasta Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510116. Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai! Profesija: PASTA KURJERS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-31 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt pa pastu vai uz cv@pasts.lv, Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri