Valmieras Ziņas

Valmierā notiks fotogrāfa Gata Rozenfelda radošā darbnīca un lekcija

Jauniešu organizācija “Avantis” un tās izveidotais jauniešu mediju centrs “Young Media House” 9. un 10. decembrī Valmieras jaunatklātajā Jauniešu mājā aicina jauniešus uz divu dienu bezmaksas radošo darbnīcu, kā arī lekciju, kuru vadīs Gatis Rozenfelds, “Picture Agency” dibinātājs un viens no pieredzējušākajiem fotogrāfiem Latvijā.

9.un 10. decembrī norisināsies 2 dienu foto darbnīca “Trenēsimies ieraudzīt”. Tajā Gatis Rozenfelds mācīs jauniešiem nodot ziņu vizuāli. Ikdienā patērējot daudzo attēlu apjomu, mēs neviļus pieņemam to diktēto vizuālo valodu, un, tai pakļaujoties, pat nemanām, ka ne viss tajā redzamais ir īsts un ka ne viss, ko redzam, ir tas, kas redzams. Šī būs iespēja iemācīties paņēmienus, kā trenēt savu redzi un ieraudzīto iemūžināt, un darīt to tā, lai kāds cits to spēj tālāk saprast.

Pieteikšanās darbnīcai norisinās līdz 6.decembrim ejuz.lv/darbnicavalmiera2017

9. decembrī pulksten 18.30 jaunieši ir aicināti uz publisko lekciju “Fotogrāfija. Kas tas īsti ir?”. Mūsdienās jau it kā sen vairs nav jautājumu par to, kas ir fotogrāfija. Tā, vārda tiešā nozīmē, mūs ir ieskāvusi un iekļāvusi, un tomēr tieši tagad ir jāspēj no jauna to ieraudzīt, notvert un saprast. Lekcijas pamatā Gatis Rozenfelds prezentēs savu 20 gadu pieredzi fotogrāfijā un viņa mēģinājumus notvert gan jauno, kas parādās, gan to, kas, laikam ejot, ir palicis nemainīgs.

Pieteikšanās lekcijai ejuz.lv/lekcijavalmiera2017

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: K.Baumaņa 3 un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-15 Darba sākšanas datums: 2019-07-15 Kontaktpersona: Dace Amona Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri