Valmieras Ziņas

Valmierā notiks Eiropas komandu čempionātu vieglatlētikā

Eiropas Vieglatlētikas asociācijas (EAA) valde ir atbalstījusi Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) kandidatūru organizēt Eiropas komandu čempionāta otrās līgas sacensības 2021.gada 19.-20.jūnijā pārbūvētajā Jāņa Daliņa stadionā Valmierā.

LVS ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs akcentē šī notikuma svarīgumu vieglatlētikā, norādot, ka darbs pie pieteikuma sagatavošanas sākās jau 2017.gadā. “Pirms trīs gadiem pārrunās ar EAA izrādījām iniciatīvu, piesakoties organizēt kādu no Eiropas līmeņa pasākumiem Latvijā. Tad vēl nezinājām, vai sacensības varēsim rīkot Rīgā vai Valmierā, bet bijām pārliecināti, ka šāda pasākuma rīkošana veicinās vairāku jomu attīstību mūsu sporta veidā. Kopš šī gada janvāra ciešā sadarbībā ar Valmieras pašvaldību izstrādājām pieteikumu, nodrošinot stabilu Valmieras pilsētas kandidatūru čempionāta uzņemšanai.

Paldies Izglītības un zinātnes ministrijai, kura sniegusi konceptuālu atbalstu sacensību uzņemšanai Latvijā. LVS gatavo iesniegt lūgumu par valsts līdzfinansējumu atbilstoši kārtībai, kādā Latvijas Nacionālā sporta padome izskata un saskaņo sporta federāciju pieteikumus par pasaules un Eiropas čempionātu finālsacensību organizēšanu Latvijā. Eiropas līmeņa sacensību organizēšana nav iespējama bez valsts tieša atbalsta. Savukārt organizatori šāda atbalsta atmaksu veic netiešā veidā, nodrošinot papildu nodokļu ieņēmumus, kā arī reklamē Latvijas vārdu Eiropā,” norāda Dmitrijs Miļkevičs.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks: “Starptautiskajiem standartiem atbilstošās un modernās vieglatlētikas manēžas būvniecība un Jāņa Daliņa stadiona pārbūve notiek ar valsts līdzfinansējumu. Tas būs ievērojams atbalsts vieglatlētikas sporta attīstībai Latvijā kopumā, nodrošinot vieglatlētiem no Latvijas un ārvalstīm modernu un kvalitatīvu treniņu infrastruktūru, vienlaikus saglabājot šai vietai tik raksturīgo sportisko garu un enerģiju, par ko esam saņēmuši labas atsauksmes no sportistiem, kuri stadionu Valmierā ir iecienījuši gan kā labu treniņu, gan sacensību vietu.

Esam lepni Valmierā uzņemt Eiropas komandu čempionātu vieglatlētikā, sākot cītīgu darbu, lai sportistiem un līdzjutējiem nodrošinātu teicamu vidi sacensību norisei un sporta notikuma pieredzēšanai. Jāuzsver, ka šāda mēroga sacensības ir būtisks pienesums valsts ekonomikai. Turklāt ekonomiskais ieguvums ir papildināms ar ilgtermiņa devumu Valmieras un Latvijas atpazīstamības veicināšanā, kas noteikti rezultēsies treniņnometnēs un citos starptautiskos pasākumos, kā arī popularizēs mūsu valsti kā tūrisma galamērķi.

Valmierai ir laba pieredze augsta līmeņa starptautisku sacensību rīkošanā, tāpēc esam gatavi uzņemt arī šo nozīmīgo sporta notikumu, nodrošinot ērtu un patīkamu vidi sacensību un treniņu laikā. Arī līdzjutēji pie mums ir uzdevuma augstumos. Valmierā sportu mīl, un līdzjutēji ir liels atbalsts sportistiem uzrādīt vēl labākus rezultātus. Tiekamies Valmierā!” aicina Jānis Baiks.

Paredzams, ka sacensībās piedalīsies vairāk nekā 600 sportistu no 12 valstīm – Austrija, Bulgārija, Horvātija, Dānija, Ungārija, Islande, Izraēla, Latvija, Lietuva, Krievija*, Slovākija un Slovēnija.

Latvijas Vieglatlētikas savienībai jau ir pieredze Eiropas līmeņa sacensību rīkošanā, jo 2014.gadā šīs līgas sacensības notika Rīgā, Daugavas stadionā. Togad Latvijas izlase spēja izmantot mājās organizēto sacensību priekšrocības, izcīnot otro vietu un iegūstot tiesības 2015.gadā startēt pirmajā līgā.

Soļotāja Jāņa Daliņa vārdā nosauktais stadions Valmierā atklāts 1938.gadā.

*Pagaidām diskvalificēta.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA Lat Met pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Sakarā ar pasūtījumu apjoma pieaugumu Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās Pieteikties uz brīvajām metinātāja vietām iespējams sazinoties pa tālruni 2942 99 56 vai sūtot CV un motivacijas vestuli uz info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@latmet.com

Mūsu partneri